tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pozna Motor Show. Motoryzacja jutra odsoni tajemnice ju 28 marca!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pozna Motor Show. Motoryzacja jutra odsoni tajemnice ju 28 marca!

Autor: Informacja prasowa 2019.03.18, 13:02 Drukuj

Poznań Motor Show, najważniejsza w Polsce impreza poświęcona motoryzacji, rozpoczyna się już 28 marca. W Salonie Motocyklowym zobaczymy wiele nowości, spośród których ważną część zajmować będą pojazdy elektryczne.

Poznańskie Targi mają w naszym kraju ugruntowaną pozycję. To właśnie tutaj pojawiają się najważniejsze osobistości świata motoryzacji, prezentowane są niezwykłe prototypy, a podczas licznych konferencji omawiane najistotniejsze zagadnienia związane ze współczesnymi pojazdami.

NAS Analytics TAG

Tegoroczne targi Motor Show stać będą pod znakiem motoryzacji jutra. Pojawią się zatem oferty producentów i importerów pojazdów elektrycznych oraz hybrydowych. Wśród nich dobrze nam znane Super Soco - jednoślady elektryczne najnowszej generacji obecne w ponad 50 krajach świata. Charakteryzują się one odważnym designem, najwyższą jakością wykonania, a przede wszystkim mocą i osiągami klasycznych skuterów, motorowerów i motocykli przy 100% ekologicznym, elektrycznym zasilaniu. Zobaczymy także skutery elektryczne Niu, Bilibike i E-Goo.

II Stunt Wars Poland

Tradycyjnie dla Poznańskich targów, obok bogatej oferty wystawienniczej, pojawi się oferta imprez towarzyszących. Jedną z nich będzą międzynarodowe zawody stunt ridingu, czyli freestyle'u motocyklowego. Ich organizatorzy to ludzie z pasją i sercem do sportowych motocykli. Od wielu lat czynnie udzielają się na polskiej scenie stuntu współorganizując, wspierając i promując wydarzenia.

Związani z organizacją eventów, także zawodowo, postanowili połączyć doświadczenie z pasją, aby podczas Poznań Motor Show stworzyć niezapomniane zawody dla międzynarodowej społeczności i widowisko dla wszystkich zwiedzających! Głównym sponsorem zawodów jest firma Motul.

Na uczestników zawodów czekają nagrody pieniężne. Za zdobycie pierwszego miejsca, laureat zdobędzie 6000 zł. Sędziami w tych prestiżowych zawodach będą wybitni stunterzy - Antonio Carlos Farias (Hiszpania), Adam Peschel (Czechy), Damian "Baza" Bazaniak (Polska), Rafał "Stunter 13" Pasierbek (Polska).

Strefa Speed Ladies

Tradycją Poznań Motor Show stała się już strefa poświęcona kobiecej stronie motoryzacji. Organizowana po raz piąty na poznańskich targach przestrzeń dla fanek dwóch kółek w tym roku zapowiada się szczególnie. Poza spotkaniami, gośćmi, rozmowami z ciekawymi kobietami, szykuje się wielkie show - pokaz mody, w którym miejsce modelek zastąpią motocyklistki. Poza dobrze znanymi postaciami jak Żaneta Lipińska szefowa portalu, popularna Dzikuska, czy znana zawodniczka Dominika Orlik udział w przedsięwzięciu mogła wziąć każda motocyklistka, po udziale w castingu.

Poznań Motorbike Show

W Poznaniu nie zabraknie oczywiście konkursu na motocykle customowe, zapoczątkowanego w ubiegłym roku. Organizatorzy zachęcają wszystkich twórców wyjątkowych i spersonalizowanych motocykli do udziału! Niezwykłe dzieła obejrzeć można będzie w pawilonie 7A, gdzie przygotowana zostanie ekspozycja motocykli przeznaczonych do głosowania. Zwycięzca zdobędzie Nagrodę Publiczności.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr