tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pozdrowi fotoradar rodkowym palcem, dosta gigantyczny mandat
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pozdrowi fotoradar rodkowym palcem, dosta gigantyczny mandat

Autor: Janusz Bbenek 2020.08.10, 15:37 6 Drukuj

Fotoradar to niby rzecz martwa i bez uczuć, ale za każdym drogowym słupkiem z aparatem stoi gość od obróbki zdjęć, który może poczuć się bardzo dotknięty. Dlatego dla pewnego kierowcy z Niemiec łagodna kara za przekroczenie prędkości o 11 km/h zamieniła się w 1500 euro mandatu i miesięczny zakaz prowadzenia auta. Wszystko przez to, że przejeżdżając obok urządzenia wykonał jeden, drobny gest…

Ta historia miała swój początek w Niemczech w kwietniu tego roku, na drodze nr 289 między Mainleus i Kulmbach. Kierujący autem BMW 26-latek poruszał się z prędkością 81 km/h po odcinku, na którym obowiązywało ograniczenie do 70, a fakt ten zarejestrował przydrożny fotoradar. W niemieckim taryfikatorze mandatów takie przewinienie kosztuje 20 euro, czyli raczej groszowa sprawa, zwłaszcza przy tamtejszych średnich zarobkach. 

NAS Analytics TAG

Kierowca nie mógł się jednak powstrzymać przed wykonaniem w kierunku urządzenia gestu powszechnie uważanego za obraźliwy. Mówiąc krótko, pokazał "fucka", co zostało uwiecznione na zdjęciu. 

Funkcjonariusz obrabiający zdjęcia poczuł się urażony, a sprawa trafiła do sądu rejonowego w Kulmbach. Ten z błahego przewinienia zrobił sprawę jak najbardziej poważną. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1500 euro, orzeczono wobec niego także miesięczny zakaz prowadzenia pojazdów. 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr