tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Powstaje Łódzka Przystań Motocyklowa - miejsce spotkań i integracji motocyklistów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Powstaje Łódzka Przystań Motocyklowa - miejsce spotkań i integracji motocyklistów

Autor: Raff 2018.09.21, 12:05 Drukuj

Łódzka Przystań Motocyklowa to kolejna inicjatywa władz Łodzi, miasta szczególnie przyjaznego motocyklistom. Przystań ma być miejscem integracji środowiska i częścią łódzkiego Centrum Sportów Motorowych.

Nazwa "Łódzka Przystań Motocyklowa" nieprzypadkowo nawiązuje do Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej - znanej i kochanej przez motocyklistów miejscówki w Czarnej na Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej, gdzie każdy biker może zawsze liczyć na nocleg, pomoc i mnóstwo dobrej energii.

NAS Analytics TAG

Podobna idea przyświeca pomysłodawcom łódzkiej Przystani. Ma to być miejsce spotkań, wymiany doświadczeń, ale także punkt drobnych napraw, wymiany oleju czy kontroli ciśnienia w oponach. Tomasz Kacprzak, przewodniczący rady miasta i jeden z inicjatorów projektu podkreśla, że Łódzka Przystań Motocyklowa jest częścią wielkiego programu "Łódź przyjazna motocyklistom".

Nieprzypadkowa będzie także lokalizacja Przystani - będzie to parking stadionu żużlowego u zbiegu ul. 6 Sierpnia i al. Włókniarzy. W przyszłości ma tam powstać Centrum Sportów Motorowych. Pomysł na Łódzką Przystań Motocyklową wypłynął ze środowiska łódzkich motocyklistów, jednej z najbardziej zżytych społeczności motocyklowych w Polsce.

Projekt aktywnie wspiera także prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Zapewnia, że środki na ten cel znajdą się w przyszłorocznym budżecie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę