tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policyjna akcja “Motocykl" w ten weekend w Kaliszu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policyjna akcja “Motocykl" w ten weekend w Kaliszu

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.24, 10:15 Drukuj

Do rozważnej jazdy zachęcamy zawsze, ale w ten weekend szczególnie, zwłaszcza jeśli będziecie jeździć w okolicach Kalisza. Tamtejsza policja przeprowadza właśnie akcję "Motocykl", polegającą na częstych kontrolach prędkości i stylu jazdy oraz stanu technicznego jednośladów.

Trwający właśnie sezon motocyklowy obfituje niestety w poważne wypadki z udziałem kierowców jednośladów, w tym śmiertelne. Duża ilość takich zdarzeń skłoniła policjantów z Kalisza do zorganizowania akcji "Motocykl", która celując w motocyklistów, ma w założeniu poprawić stan bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

NAS Analytics TAG

Większość motocyklistów to osoby szanujące innych uczestników ruchu drogowego. Niestety są też jednak tacy, którzy ignorują przepisy i zasady. Przekraczanie dozwolonej prędkości, jazda w sposób stanowiący zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego czy nieprawidłowe wyprzedzanie to wykroczenia najczęściej popełniane przez kierujących motocyklami - powiedziała asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Jeżdżąc w okolicach tego miasta spodziewajcie się większej liczby policyjnych patroli, które będą zerkać w waszą stronę bardziej ciekawskim niż zwykle okiem i radarem. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzą również stan techniczny zatrzymanych motocykli oraz uprawnienia kierujących. 

Źródło: kalisz.naszemiasto.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr