tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policja i straż leśna polują na niesfornych motocyklistów i quadowców
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policja i straż leśna polują na niesfornych motocyklistów i quadowców

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.11, 07:15 2 Drukuj

W Beskidzie Śląskim i Beskidzie Małym przeprowadzono działania "Bezpieczny Las", które mają na celu wyłapać osoby rozjeżdżające tamtejsze szlaki motocyklami crossowymi i quadami. Wszystko dla bezpieczeństwa turystów i tubylców.

Działania rozpoczynają się od narady w Nadleśnictwie Bielsko. Policjanci, dzięki informacjom uzyskanym od leśników, typują miejsca, w których najczęściej można spotkać osoby na quadach i motocyklach crossowych. Przy okazji sprawdzają również miejsca, w których może dochodzić do kradzieży drewna. W zamian policjanci przekazują informacje od mieszkańców. Po spotkaniu służby ruszają na wspólny patrol.

NAS Analytics TAG

Akcja przeprowadzana jest w weekendy, ponieważ to wtedy na szlakach jest najwięcej turystów i wtedy też dochodzi do łamania przepisu zakazującego wjazdu do lasu. Oprócz tego plagą są kradzieże drewna i choinek, więc jest to kolejny proceder, który policja chce ukrócić. Niestety policja nie podaje żadnych informacji na temat skuteczności swoich działań, ale może brak odnotowanych zdarzeń też można uznać za sukces.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę