tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podkarpackie Motomikoajki 2022: te dzieciaki czekaj na ciebie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Podkarpackie Motomikoajki 2022: te dzieciaki czekaj na ciebie

Autor: Andrzej Sitek 2022.11.29, 11:19 Drukuj

W naszej strefie klimatycznej grudzień jest trudnym miesiącem do uprawiania motocyklowego hobby, bo trzeba walczyć z zimnem, gołoledzią, mgłą, a szary i krótki dzień nie napawa optymizmem. Ale z powodów, z których mniej chętnie wytaczamy motocykle z garaży, również innym bywa niewesoło.

W tej grupie są osoby, które potrzebują naszej pomocy. Tym razem chodzi o dzieci i młodzież z domów dziecka w Tyczynie, Nowej Sarzynie czy Nowej Grobli.

NAS Analytics TAG

Czerwone czapki i kubraki, basowy pomruk motocykli, roześmiane twarze i oczywiście prezenty. To plan na Podkarpackie Motomikołajki 2022. Jeszcze nie jest za późno, żeby wziąć udział w tym wydarzeniu. 

Forum Podkarpaskim Motocyklistów - Podkarpackie 2oo wraz ze Stowarzyszeniem Motocykliści Dzieciom, organizuje wydarzenie, którego celem jest pomoc dla domów dziecka. W tym roku będzie to aż pięć placówek, a konkretnie POW im H. Hanasiewicza w Rzeszowie, Dom dla dzieci i młodzieży Przystań w Tyczynie, Dom Dziecka w Nowej Sarzynie, POW w Nienadowej oraz Dom Dziecka w Nowej Grobli.

Na fan page'u Podkarpackich 2oo codziennie zamieszczane są nowe aukcje, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie placówek opiekuńczo-wychowawczych i domów dziecka.  Aktualnie zbiórka ma na celu sfinansowanie prezentów dla dzieci. Wpłaty można dokonywać również bezpośrednio na konto: 64 1090 2590 0000 0001 4893 9047. Szczegóły dotyczące wydarzenia zajdziecie TUTAJ. Pod tym adresem opublikowane zostaną również godziny i daty zbiórek.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr