tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Po trupach do celu. Przerażające praktyki rosyjskich drogowców
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Po trupach do celu. Przerażające praktyki rosyjskich drogowców

Autor: Raff 2020.11.21, 18:22 Drukuj

W Rosji zima nie ma szans zaskoczyć drogowców, ale drogowcy potrafią zaskoczyć nie tylko zimę, ale także żywych, a nawet… zmarłych.

O rosyjskich sposobach na zimę powstały już setki filmów, zrobiono także tysiące zdjęć. Wciąż jednak mieszkańcy największego kraju na Ziemi potrafią zaskoczyć nas swoją pomysłowością, czy może, w tym wypadku - bezmyślnością.

NAS Analytics TAG

Mieszkańcy leżącego na Syberii miasta Kireńsk ze zdumieniem i przerażeniem odkryli, że jednak z dróg miejskich, o tej porze pokryta już śniegiem, posypana została przez drogowców piaskiem… z ludzkimi kośćmi.

Szybkie śledztwo, przeprowadzone przez miejskie władze wykazało, że drogowcy jako źródło piasku wybrali teren sąsiadujący z cmentarzem. Nie sprawdzono co dokładnie ładowane jest do piaskarki, a efekty odkryto dopiero po wykonanej pracy.

Kości, wśród których były także ludzkie czaszki, natychmiast usunięto z drogi.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę