tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pockie MotoQueens i Pawe Szkopek o bezpiecznej jedzie motocyklem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pockie MotoQueens i Pawe Szkopek o bezpiecznej jedzie motocyklem

Autor: Informacja prasowa 2021.07.21, 09:37 Drukuj

Pasjonatki motocykli z płockiej grupy MotoQueens po raz kolejny spotkały się na treningu doskonalącym technikę jazdy. Gościem specjalnym wydarzenia był Paweł Szkopek, pochodzący z podpłockiego Dobrzykowa utytułowany kierowca motocyklowy, wielokrotny mistrz Polski i mistrz Europy.

Podczas niedzielnego spotkania płockie motocyklistki mogły posłuchać rad doświadczonego kierowcy, startującego obecnie w mistrzostwach świata World Superbike w barwach Yamaha MS Racing. Paweł Szkopek przekazywał swoje uwagi w przerwie między przejazdami na placu. Kluczowym elementem treningu było bezpieczeństwo i odpowiedzialna jazda - temat szczególnie ważny w kontekście niedawnych, tragicznych wydarzeń na polskich drogach. 

NAS Analytics TAG

- To była dla mnie prawdziwa przyjemność spotkać się z członkiniami MotoQueens Płock. Niezwykłe dla mnie jest to, że dziewczyny w sposób książkowy podchodzą do rozwoju swojej pasji motocyklowej. W pierwszej kolejności stawiając na podnoszenie swoich umiejętności i szkoląc się, co zdecydowanie przekłada się na podniesienie bezpieczeństwa podczas jazdy na motocyklu. Życzę tym pozytywnie zakręconym i zwariowanym dziewczynom wielu nawiniętych na koła kilometrów, ogromnej frajdy z jazdy i liczę na to, że jeszcze kiedyś się spotkamy w co najmniej tej samej obsadzie, bo mam im jeszcze wiele do przekazania i zrobię to z przyjemnością, ponieważ są bardzo uważnymi i zaangażowanymi słuchaczkami. Dziewczyny z Płocka i okolic - łączcie się z MotoQueens - podsumował spotkanie Paweł Szkopek.

MotoQueens to grupa pasjonatek motocykli, spotykająca się na cyklicznych treningach doskonalących jazdę. W ich szkoleniach biorą udział zawodowi instruktorzy, którzy przekazują zarówno wiedzę teoretyczną (dotyczącą np. poprawnej pozycji na motocyklu) jak i praktyczną. Motocyklistki uczą się lepiej rozumieć zachowanie maszyny i właściwie reagować na różne sytuacje, które mogą się wydarzyć na drodze. To z kolei przekłada się na większe bezpieczeństwo i radość z jazdy. Wydarzenia z udziałem MotoQueens można śledzić na ich instagramowym profilu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr