tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirelli Track Day na Torze Modlin. Wystartuj w konkursie, wygraj voucher i weź udział!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirelli Track Day na Torze Modlin. Wystartuj w konkursie, wygraj voucher i weź udział!

Autor: Artykuł sponsorowany 2021.09.23, 16:00 Drukuj

Już 5 października na Torze Modlin odbędzie się pierwszy Pirelli Track Day organizowany we współpracy ze Ścigacz.pl. Wydarzenie jest o tyle wyjątkowe, że nie można się na nie zapisać. Można natomiast wziąć udział w konkursie i wygrać voucher uprawniający do wzięcia udziału w szkoleniu.

Podczas wydarzenia na uczestników czeka wiele atrakcji. Poza jazdami torowymi na własnych motocyklach, możliwe będą przejażdżki na pit bike’ach.  Na miejscu będą oczywiście obecni instruktorzy, którzy będą mieć wszystkich pod swoim czujnym okiem i chętnie posłużą radą i pomocą.

Nie zabraknie także zaproszonych gości: Pawła Szkopka dwunastokrotnego mistrza Polski , który jako pierwszy Polak startuje w mistrzowskiej serii WSBK, Karola Frankowskiego zdobywcy Pucharu Polski Sport 1000 oraz Kuby Stankiewicza startującego obecnie w FIM MiniGP Alpe Adria. To będzie wyjątkowa okazja, aby posłuchać tych zawodników, podejrzeć jak jeżdżą, czy po prostu porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Z wydarzenia powstanie film, a Pirelli Polska dla wszystkich uczestników przygotowało pamiątkowe gadżety i certyfikaty. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej, weź udział w naszym konkursie i wygraj swój udział w Pirelli Track Day 2021!

Zadania konkursowe są dwa. Należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Jaką ważną rocznicę obchodzi Pirelli w 2022 roku? oraz dodać krótkie uzasadnienie, które pomoże nam wybrać zwycięzców: dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić na Pirelli Track Day?

Do wygrania są tylko dwa vouchery, a na Wasze odpowiedzi czekamy do 30 września. Przysyłajcie je na adres: redakcja@scigacz.pl Zwycięzców ogłosimy 1 października. Powodzenia!

Regulamin konkursu


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę