tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirelli Scorpion Rally STR - od stycznia u dealerw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirelli Scorpion Rally STR - od stycznia u dealerw

Autor: Lovtza 2016.10.10, 11:51 4 Drukuj

W czasie zakończonych wczoraj targów Intermot w Kolonii Pirelli zaprezentowało swoją nową propozycję dla motocykli szosowo terenowych z segmentu Adventure i podróżnych enduro, czyli oponę SCORPION™ RALLY STR. Jak twierdzą Włosi będzie to rewolucja w segmencie on/off, bo nowa guma ma łączyć świetne osiągi na ulicy ze świetnymi osiągami w terenie. Produkt oferowany będzie w dosyć szerokiej gamie rozmiarów, będzie także wyposażeniem fabrycznym w gamie Ducati Scrambler z rozmiarami 120/70 R19 M/C 60V M+S TL (przód) i 170/60 R 17 M/C 72V M+S TL (tył).

Opona SCORPION™ RALLY STR adresowana jest do najnowszej generacji motocykli dużych i ciężkich motocykli terenowych i podróżniczych, od których ostatnio zaroiło się na runku. Mówimy tutaj o maszynach, które spędzają czas głównie na szosie, ale które jednocześnie są w stanie zjechać z asfaltu i poradzić sobie na najgorszych szlakach, lub w razie konieczności także i poza nimi. Największym wyzwaniem dla twórców nowej opony było zachowanie uniwersalności produktu. Przy zachowaniu właściwego poziomu przyczepności w terenie i agresywnego offroadowego wyglądu Pirelli nie chciało odchodzić od przyczepności na mokrym i suchym asfalcie. W przypadku ogumienia do pojazdów atakujących dalekie dystanse szalenie istotną kwestią pozostaje także zachowanie trwałości, stabilności i komfortu.

NAS Analytics TAG

Cechy charakterystyczne SCORPION™ RALLY STR:

  • mieszanka o wysokiej zawartości krzemionki, która zapewnia świetną przyczepność w każdych warunkach oraz wysoką trwałość
  • profil charakterystyczny dla opony szosowej, dla uzyskania bardzo dobrego prowadzenia
  • innowacyjna rzeźba bieżnika, łącząca wysoką trakcję w terenie i stabilność na asfalcie

SCORPION™ RALLY STR dostępna będzie w obrocie detalicznym w styczniu 2017, początkowo w rozmiarach dedykowanych dla modelu Ducati Scrambler. Z czasem oferta zostanie rozszerzona do pełnej rozmiarówki obejmującej cztery rozmiary przodów oraz pięć rozmiarów tyłów.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr