tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Piknik Crossowy Mistrzw RAKoTEST - charytatywna impreza na koniec sezonu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Piknik Crossowy Mistrzw RAKoTEST - charytatywna impreza na koniec sezonu

Autor: Informacja prasowa 2017.10.19, 13:38 Drukuj

W najbliższą niedzielę 22 października br. w niewielkim Przyjezierzu k. Morynia na zachodnim krańcu Polski już po raz dziesiąty odbędzie się Piknik Crossowy Mistrzów RAKoTEST. Organizatorem jest parafia w Moryniu, gdzie proboszczem jest zawodnik cross-country i motocrossu ks. Marian Augustyn, brat byłego mistrza świata w rajdach enduro Ryszarda.

Impreza ma charakter integracyjny i charytatywny. Wpisowe od uczestników zostanie przekazane na rzecz byłego reprezentanta Polski w rajdach enduro Zbigniewa Jurewicza z Gdańska, który jako młody zawodnik u progu swojej sportowej kariery w 1980 r. uległ wypadkowi a dzisiaj porusza się na wózku inwalidzkim. Głównym celem zbiórki jest pomoc w przystosowaniu łazienki do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

NAS Analytics TAG

Gośćmi pikniku będą drużynowi mistrzowie świata w rajdach enduro z 1993 roku - Ryszard Augustyn i Marek Dąbrowski. W charytatywnej licytacji będzie można wylicytować przelot sportowym samolotem lub otrzymanie na weekend luksusowego Mercedesa. Serdecznie zachęcamy do udziału - to świetny pomysł na jeden z ostatnich weekendów sezonu.

Jeśli nie będziecie mogli być na miejscu, możecie wesprzeć Zbyszka poprzez opiekującą się nim Fundację Avalon.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr