tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pijany motocyklista z bronią i narkotykami w bagażu uderzył w radiowóz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pijany motocyklista z bronią i narkotykami w bagażu uderzył w radiowóz

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.18, 11:53 Drukuj

Policjanci z Kłobucka w woj. śląskim zauważyli motocyklistę, który poruszał się pojazdem bez tablicy rejestracyjnej. Nie zatrzymał się on do kontroli, a przy próbie ucieczki uderzył w radiowóz. To jednak nie wszystko - w organizmie i w bagażu miał zestaw ciekawych substancji, a do tego broń palną.

34-letni motocyklista zatrzymany w Kłobucku raczej długo nie wróci za kierownicę jakiegokolwiek pojazdu. Najpierw, jadąc motocyklem bez tablicy, zignorował sygnał policjantów do zatrzymania się i mocno przyśpieszył. Następnie doprowadził do kolizji z radiowozem. 

NAS Analytics TAG

Po przebadaniu i przeszukaniu bagażu postawiono mu szereg zarzutów, z których brak tablicy w motocyklu jest najmniej poważnym. Delikwent miał pół promila alkoholu w organizmie, a w jego bagażu znaleziono ok. 0,5 kg amfetaminy oraz broń palną i amunicję. 

Co ciekawe, na wstępie został potraktowany raczej łagodnie - otrzymał tylko policyjny dozór i musiał wnieść poręczenie majątkowe. Nie zachęcamy jednak do naśladowania, warto znaleźć inne hobby.

Źródło: silesia24.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę