tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwszy Rajd Benelli "Mazury 2019"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pierwszy Rajd Benelli "Mazury 2019"

Autor: Rafa Dmowski 2019.06.14, 17:15 Drukuj

Polski importer motocykli Benelli - firma Motor-Land zorganizowała pierwszy w Polsce rajd motocykli Benelli.

Dziennikarze i miłośnicy tej włoskiej marki przez trzy dni podróżowali na 600 kilometrowej trasie Dziekanów Nowy pod Warszawą - Pułtusk - Ostrołęka - Spychowo - Ruciane Nida - Popielno - Mikołajki - Ukta - Ruciane Nida - Niedźwiedzi Róg - Pisz - Łomża - Ostrów Mazowiecka - Wyszków - Serock - Dziekanów Nowy pod Warszawą.

NAS Analytics TAG

RAJD BENELLI MAZURY 2019 01

Na trasie czekały na uczestników atrakcje w postaci kilku odcinków terenowych, odcinka szutrowego, wspaniałych mazurskich widoków i zakrętów, przeprawy promem przez jezioro Bełdany, licznych atrakcji kulinarnych i zwiedzania miejsc takich jak leśniczówka "Pranie" (miejsce pobytu i pracy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego) oraz skansenu Punktu Oporu Pisz z unikalnym, w pełni wyposażonym biernym schronem bojowym Regelbau 502. Pogoda i humory dopisywały uczestnikom przez cały czas trwania rajdu, tym bardziej, że wszystkie motocykle Benelli sprawowały się znakomicie. Na całej trasie rajdu nie wydarzył się żaden wypadek czy awaria, mimo że trasa była miejscami wymagająca dla motocykli i kierowców.

Kolejna impreza poświęcona marce Benelli planowana jest na październik tego roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr