tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Piekary lskie: wzi motocykl na jazd prbn. Teraz czeka go spotkanie z sdzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Piekary lskie: wzi motocykl na jazd prbn. Teraz czeka go spotkanie z sdzi

Autor: Raff 2020.08.13, 15:45 Drukuj

Wyjątkowym brakiem rozumu wykazał się mieszkaniec Bytomia, który chciał w Piekarach Śląskich kupić motocykl. Uciekł przed policją, ale został szybko namierzony.

Mieszkaniec Bytomia chciał kupić sobie motocykl. Znalazł interesujący go model w Piekarach Śląskich i uzgodnił z właścicielem wypożyczenie na jazdę próbną. Niestety, właściciel motocykla nie sprawdził, czy potencjalny nabywca legitymuje się uprawnieniami do prowadzenia jednośladu.

NAS Analytics TAG

A to właśnie ten problem - brak prawa jazdy kategorii A skłonił mieszkańca Bytomia do ucieczki przed patrolem policji. Funkcjonariuszom nie spodobał się styl jazdy mężczyzny, ale kiedy próbowali go zatrzymać, ten ominął policjanta, omal go nie potrącając.

Krewki kierujący szybko zniknął stróżom prawa z oczu, ale ci namierzyli go dość szybko po numerze rejestracyjnym. Z transakcji wyszły nici, teraz motocyklista-amator zostanie także bez kategorii B, bo taka konsekwencja grozi mu za czyny, które popełnił. Fragment pościgu możecie zobaczyć na stronie śląskiej policji.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr