tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Peter Hickman uhonorowany tablic w Alei Legend Triumpha
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Peter Hickman uhonorowany tablic w Alei Legend Triumpha

Autor: Janusz Bbenek 2019.12.04, 15:49 Drukuj

Kolejną motocyklową legendą, która otrzymała własną tablicę w specjalnej alei obok fabryki Triumpha jest Peter Hickmann. Jest to uznanie jego wyników w wyścigach ulicznych w sezonie 2019, które wywalczył na Triumphie Daytona 675.

Aleja Legend Triumpha usytuowana jest tuż obok multimedialnego centrum dla gości w fabryce w Hinckley. Wmurowano w nią kilkadziesiąt tablic z nazwiskami postaci, które miały swój udział w rozwoju i sukcesach sportowych marki Triumph. Znalazły się wśród nich takie postacie, jak m.in. Siegfried Bettmann, jeden z twórców firmy, zdobywca rekordów prędkości na lądzie Johnny Allen czy zwycięzca TT z 2014 roku Gary Johnson. 

NAS Analytics TAG

Teraz dołączył do nich 32-letni brytyjski zawodnik Peter Hickmann. Mimo młodego wieku, zdążył już na stałe zapisać się w historii Triumpha. W minionym sezonie wygrał TT na wyspie Man w kategorii Supersport, a w Ulster GP zdobył imponujący hat-trick - trzy pole position i trzy zwycięstwa. Dokonał tego za kierownicą Triumpha Daytona 675, na którym w dniu odsłonięcia tablicy przejechał również rundę honorową wokół fabryki.

Centrum dla gości, umiejscowione tuż obok fabryki w Hinckley, pozwala na poznanie historii marki Triumph, jej dawnych i aktualnych modeli motocykli, a także sportowych osiągnięć. Wstęp do multimedialnego centrum jest darmowy, a za opłatą 20 funtów można odbyć wycieczkę z przewodnikiem po samej fabryce. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr