tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Peter Hickman uhonorowany tablicą w Alei Legend Triumpha NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Peter Hickman uhonorowany tablicą w Alei Legend Triumpha

Autor: Janusz Bębenek 2019.12.04, 15:49 Drukuj

Kolejną motocyklową legendą, która otrzymała własną tablicę w specjalnej alei obok fabryki Triumpha jest Peter Hickmann. Jest to uznanie jego wyników w wyścigach ulicznych w sezonie 2019, które wywalczył na Triumphie Daytona 675.

Aleja Legend Triumpha usytuowana jest tuż obok multimedialnego centrum dla gości w fabryce w Hinckley. Wmurowano w nią kilkadziesiąt tablic z nazwiskami postaci, które miały swój udział w rozwoju i sukcesach sportowych marki Triumph. Znalazły się wśród nich takie postacie, jak m.in. Siegfried Bettmann, jeden z twórców firmy, zdobywca rekordów prędkości na lądzie Johnny Allen czy zwycięzca TT z 2014 roku Gary Johnson. 

NAS Analytics TAG

Teraz dołączył do nich 32-letni brytyjski zawodnik Peter Hickmann. Mimo młodego wieku, zdążył już na stałe zapisać się w historii Triumpha. W minionym sezonie wygrał TT na wyspie Man w kategorii Supersport, a w Ulster GP zdobył imponujący hat-trick - trzy pole position i trzy zwycięstwa. Dokonał tego za kierownicą Triumpha Daytona 675, na którym w dniu odsłonięcia tablicy przejechał również rundę honorową wokół fabryki.

Centrum dla gości, umiejscowione tuż obok fabryki w Hinckley, pozwala na poznanie historii marki Triumph, jej dawnych i aktualnych modeli motocykli, a także sportowych osiągnięć. Wstęp do multimedialnego centrum jest darmowy, a za opłatą 20 funtów można odbyć wycieczkę z przewodnikiem po samej fabryce. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę