tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Paweł Sobczyk zwycięża w Wielkiej Brytanii NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Paweł Sobczyk zwycięża w Wielkiej Brytanii

Autor: Eristof 2008.11.05, 14:38 Drukuj

Ostatnia runda brytyjskich zawodów supermoto quadów zdominowana przez Polaka

Paweł Sobczyk w wielkim stylu zakończył sezon 2008 deklasując rywali w brytyjskich zawodach Norasport Supermoto Championship. Na niezwykle ciekawy tor Cadwell Park przyjechało 11 quadów, wśród których byli również zawodnicy znani Pawłowi z zawodów w Mettet. Nieustannie padający deszcz oraz silna konkurencja na piekielnie szybkich quadach Yamaha Banshee, które bez problemu wyprzedzały niemal 90-konną BM Aprilię naszego rodaka, nie przeszkodziły Pawłowi Sobczykowi w wygraniu dwudniowych Mistrzostw Anglii.

„Cieszę się, że udało mi się uwieńczyć sezon 2008 zwycięstwem. Jednak trochę żałuje, że do Wielkiej Brytanii nie przyjechało więcej zawodników, z którymi ścigałem się w Mettet, czy Szwajcarii. Bardzo podobał mi się tor, jaki dla nas przygotowano. Liczne wzniesienia, szykany, duży różnica poziomów - to wszystko w zupełności rekompensowało deszcz, który towarzyszył nam przez całe zawody." - powiedział Paweł Sobczyk.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę