tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Paweł Sobczyk zwycięża w Wielkiej Brytanii

Paweł Sobczyk zwycięża w Wielkiej Brytanii

Autor: Eristof 2008.11.05, 14:38 Drukuj

Ostatnia runda brytyjskich zawodów supermoto quadów zdominowana przez Polaka

Paweł Sobczyk w wielkim stylu zakończył sezon 2008 deklasując rywali w brytyjskich zawodach Norasport Supermoto Championship. Na niezwykle ciekawy tor Cadwell Park przyjechało 11 quadów, wśród których byli również zawodnicy znani Pawłowi z zawodów w Mettet. Nieustannie padający deszcz oraz silna konkurencja na piekielnie szybkich quadach Yamaha Banshee, które bez problemu wyprzedzały niemal 90-konną BM Aprilię naszego rodaka, nie przeszkodziły Pawłowi Sobczykowi w wygraniu dwudniowych Mistrzostw Anglii.

„Cieszę się, że udało mi się uwieńczyć sezon 2008 zwycięstwem. Jednak trochę żałuje, że do Wielkiej Brytanii nie przyjechało więcej zawodników, z którymi ścigałem się w Mettet, czy Szwajcarii. Bardzo podobał mi się tor, jaki dla nas przygotowano. Liczne wzniesienia, szykany, duży różnica poziomów - to wszystko w zupełności rekompensowało deszcz, który towarzyszył nam przez całe zawody." - powiedział Paweł Sobczyk.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę