tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Patologia czy prawidłowa reakcja? Straż Leśna grozi bezbronnemu nastolatkowi bronią [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Patologia czy prawidłowa reakcja? Straż Leśna grozi bezbronnemu nastolatkowi bronią [FILM]

Autor: Raff 2018.05.09, 13:19 16 Drukuj

Sceny jak z sensacyjnego filmu rozegrały się podczas długiego weekendu w leśnictwie Kamień. Straż Leśna, po pościgu, zatrzymała dwóch nastolatków, grożąc im bronią gazową.

Nielegalna jazda po lesie jest ogromnym problemem - nie tylko dla Straży Leśnej, ale także dla zwierząt i spacerowiczów. Trudno znaleźć tutaj dobre rozwiązanie - dla miłośników off-roadu szaleństwa na leśnych drogach to esencja ich pasji.

NAS Analytics TAG

Tę formę motocyklowej zabawy upodobali sobie szczególnie nastolatkowie - jazda po lasach i polach to jedyny sposób na kontakt z motocyklem, którym, z racji wieku, nie mogą jeździć po drogach publicznych.

Niestety, Straż Leśna walkę z motocyklistami i quadowcami wjeżdżającymi do lasów bez zezwolenia traktuje bardzo poważnie. Strażnicy mają przy tym znacznie skuteczniejsze narzędzia niż policja i chętnie z nich korzystają - maksymalny mandat za niezastosowanie się do zakazu wjazdu do lasu to 1000 zł.

Polowanie na motocyklistów przypomina jednak czasem sceny znane z sensacyjnych amerykańskich filmów. Na filmie widzimy, jak strażnik grozi nastolatkowi bronią, co uważamy za działanie niewspółmierne do popełnionego przez niego wykroczenia. Komentarz do filmu - "święto pracy w leśnictwie Kamień :)" opatrzony uśmiechniętą emotikoną, sugeruje zadowolenie z takiego przebiegu interwencji.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 12
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Piloto 06/06/2018 15:32

A co oni zdewastowali?

Odpowiedz
Autor:Crf 400 10/05/2018 07:26

Amatory!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę