tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Parada wie Przykadem Noc ju 17 wrzenia w Warszawie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Parada wie Przykadem Noc ju 17 wrzenia w Warszawie

Autor: Informacja prasowa 2021.09.13, 11:43 Drukuj

Fundacja Jednym Śladem zaprasza na kolejną edycję akcji "Świeć Przykładem Nocą, czyli VIII odblaskowa parada motocyklowa", która odbędzie się w piątek, 17 września.

- Naszym celem jest rozpowszechnienie użytkowania elementów odblaskowych. Na chwilę obecną wśród warszawskich motocyklistów korzystanie z odblasków jest co raz bardziej popularne. Poprzez naszą akcję chcemy pokazać, że kamizelki odblaskowe są elementem poprawiającym bezpieczeństwo w nocy oraz w ciągu dnia i wyglądają tak samo dobrze na tekstylnym ubiorze jak i skórzanym kombinezonie. Wierzymy, że nasze działania mogą wymiernie zmniejszyć ilość wypadków. Zapraszamy wszystkich użytkowników jednośladów. Zakładamy odblaski i razem rozświetlamy Warszawę - Agata Lewandowska, Fundacja Jednym Śladem.

NAS Analytics TAG

Odpowiednie ubranie to jeden z czynników, który daje bezpieczeństwo motocykliście na drodze. Protektory w kurtce i spodniach, odpowiedni materiał uzależniony od warunków pogodowych czy dopasowany kask są niezwykle istotne w doborze odzieży. Jednak należy pamiętać także o elemencie, który nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale może nawet uratować życie - są to odblaski. Jako Fundacja Jednym Śladem - promujemy i apelujemy o ustawienie na pierwszym miejscu ochrony zdrowia i życia. W tym celu, zachęcamy do używania odblasków podczas poruszania po drogach nocą, ale także w dzień.

Zbiórka rozpoczyna się o godz. 21.00, przy PGE Narodowy w okolicach bramy nr 11. Nocna parada ruszy tuż po 21:00 i prowadzić będzie przez centrum Warszawy. Tegorocznym współorganizatorem akcji jest salon i serwis motocyklowy Liberty Motors Piaseczno, mieszczący się przy ul. Puławskiej 44D w Piasecznie. Tam właśnie, parada będzie miała swoje zakończenie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr