tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pamiętacie sprawę kolizji aktora Jerzego S. i motocyklisty? Poszkodowany wszystko nagrywał
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pamiętacie sprawę kolizji aktora Jerzego S. i motocyklisty? Poszkodowany wszystko nagrywał

Autor: Alonzo 2022.11.30, 20:11 3 Drukuj

Znany aktor Jerzy S. spowodował kolizję z motocyklistą. Chociaż wszyscy wiedzą, o kogo chodzi, to aktor jest obecnie oskarżonym i przysługuje mu ochrona, uniemożliwiająca podawanie jego nazwiska. Było sporo kontrowersji w tej sprawie, zarówno odnośnie nietrzeźwości aktora, jak i jego zachowania po tym zdarzeniu. Okazało się, że motocyklista nagrywał wszystko kamerą na kasku i teraz każdy może zobaczyć dokładnie, co wydarzyło się feralnego dnia w Krakowie.

Do nagrania dotarł Fakt:

NAS Analytics TAG


https://www.fakt.pl/plotki/jerzy-s-potracil -motocykliste-dotarlismy-do- nagrania-ze-zdarzenia-video/chg5elq

W zasadzie obejrzenie filmu z kamery motocyklisty wyjaśnia wszystko. Niestety nagranie to nie stawia w dobrym świetle kierowcę, który spowodował to zdarzenie. Chociaż sama kolizja zakończyła się niegroźnie, to trudno uniknąć wrażeniu, iż aktor chciał dość szybko uciec z miejsca zdarzenia, a kluczowe dla przebiegu następnych wydarzeń było to, że motocykliście udało się dość szybko podnieść motocykl, dogonić kierowcę i zwyczajnie zablokować mu drogę. 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę