tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Owczarek niemiecki, który kocha motocyklistów. Czy ktoś z was go nie szuka?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Owczarek niemiecki, który kocha motocyklistów. Czy ktoś z was go nie szuka?

Autor: Janusz Bębenek 2020.07.05, 09:27 Drukuj

W mediach społecznościowych pojawiło się ogłoszenie o pięknej suczce owczarka niemieckiego, przygarniętej przez pewną panią. Zwierzę bardzo pozytywnie reaguje na motocyklistów, dlatego postanowiliśmy nadać sprawie nieco szerszy zasięg. Może jest tutaj właściciel pieska, który go szuka?

Poniżej pełna treść ogłoszenia:

NAS Analytics TAG

"Witam. Mam zaadoptowaną suczkę. Cały czas mam poczucie że ten pies był czyjś i był dobrze traktowany. Ona cały czas za czymś tęskni. Kocha motory i mężczyzn. Cały czas mam odczucie że ktoś jej szuka. Mam jeszcze dwie inne i tam nie było takiego problemu. Przesyłam dokumenty i jej zdjęcie."

Bardzo możliwe, że pies uciekł lub zgubił się jakiemuś motocykliście lub parze motocyklistów. Jeśli rozpoznajecie swojego zwierzaka, skontaktujcie się z administratorami facebookowego profilu "Psy z Radys i gminy"

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę