tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oszukaa mier! 30-tonowa betoniarka przewraca si na auto, wtedy dzieje si co niezwykego [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Oszukaa mier! 30-tonowa betoniarka przewraca si na auto, wtedy dzieje si co niezwykego [FILM]

Autor: Raff 2020.10.21, 22:11 Drukuj

Tylko świetny refleks i opanowanie kobiety kierującej osobówką uratowały ją i jej dzieci przed zmiażdżeniem przez betoniarkę. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby przejeżdżał tamtędy motocyklista.

Sytuacja wygląda jak z filmu Oszukać Przeznaczenie - senne miasteczko, zwykły dzień, jakieś skrzyżowanie. Kobieta jadąca samochodem osobowym wymija się z betoniarką, która kończy manewr skrętu w prawo.

NAS Analytics TAG

Niestety, kierowca betoniarki źle ocenia profil zakrętu, zapewne nie bierze także pod uwagę specyficznego rozkładu masy pojazdu pełnego płynnego betonu, w efekcie czego betoniarka zaczyna przewracać się na lewą stronę, wprost na osobówkę.

Kobieta przytomnie odbija w prawo, na chodnik. W ostatnim momencie - betoniarka, której masa może sięgać nawet 30 ton, tylko muska tył osobówki. Matka i dzieci wychodzą z tego wypadku bez szwanku.

Wolimy nawet nie myśleć co by sie stało, gdyby zamiast tej osobówki znajdował się motocyklista lub skuterzysta...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr