tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Oszuka" fotoradar, ale wpad przez jeden zy manewr
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"Oszuka" fotoradar, ale wpad przez jeden zy manewr

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.20, 17:06 7 Drukuj

O sporym pechu może mówić motocyklista, któremu prawie udało się nie zapłacić mandatu za zdjęcie z fotoradaru.

Motocykliści to sól w oku Głównej Inspekcji Transportu Drogowego. Kask oraz brak tablicy rejestracyjnej z przodu sprawiają, że wielu śmiałków znacznie przekracza prędkość pomimo obecności fotoradarów. Tak było również w przypadku motocyklisty, który został uchwycony w miejscowości Jawornik, na Podkarpaciu.

NAS Analytics TAG

Kierujący minął fotoradar z prędkością 131 km/h na ograniczeniu do 70 km/h. Na dodatek tuż przed fotoradarem postanowił wyprzedzić samochód. Fakt ten jest o tyle istotny, że kierowca tego samochodu był wyposażony w wideorejestrator i postanowił wysłać nagranie do GITD. Inspektorzy dopasowali czas nagrania do odpowiedniego zdjęcia i zaprosili motocyklistę do swojej delegatury, gdzie wręczyli mu mandat w wysokości 500 punktów, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Poka wszystkie komentarze
Autor:YYY 21/11/2020 12:15

Ach ci konfidenci.

Odpowiedz
Autor: ZZZ 21/11/2020 09:25

510 punktw :D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr