tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnia walka w Bitwie Krlw 2020! Wesprzyjmy Polakw w wiatowym finale!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatnia walka w Bitwie Krlw 2020! Wesprzyjmy Polakw w wiatowym finale!

Autor: Informacja prasowa 2020.03.26, 12:15 Drukuj

Po licznych Bitwach Królów toczonych na całym świecie, coroczny konkurs na najlepszy motocykl custom, którego uczestnikami są salony dealerskie Harley-Davidson, będzie ma swój wielki finał w ostatecznej bitwie, gdzie piętnastu zwycięzców z poprzednich lat walczy o tytuł najlepszego z najlepszych.

Uczestnicy wielkiego finału, w walce o tytuł Króla Królów zbudowali swoje maszyny custom na platformie kultowego motocykla Sportster. Od 1957 roku modele Sportster stanowią doskonałą bazę do własnych modyfikacji motocykla. Dzięki klasycznej linii, charakterystycznemu silnikowi Evolution™ w układzie V i ogromnemu wyborowi części i akcesoriów Harley-Davidson dedykowanych dla modeli Sportster, zbudowanie własnego bobbera, café racera, trackera czy choppera jest zadaniem w zasięgu każdego. Aby konkurencja między salonami była jeszcze bardziej ekscytująca, dotychczasowe zasady dotyczące budżetu i części zostały zaostrzone.

NAS Analytics TAG

Konkurs na wybór "Króla Królów" zostanie rozstrzygnięty podczas jednej rundy globalnego głosowania przez Internet. Głosować można tylko do 31 marca 2020 r. w witrynie internetowej www.h-d.com/customkings. Zwycięzcę i zdobywcę tytułu Króla Królów poznamy w kwietniu.

Ekipa z polskiego salonu H-D ze Szczecina bierze udział w konkursie jako zwycięzca regionalnej edycji z 2018 roku oraz jako jedyny przedstawiciel Europy Środkowowschodniej.
Ty też możesz wziąć udział w Bitwie Królów 2020 - wesprzyj naszych, zagłosuj na ich projekt i pomóż im zdobyć koronę Króla Królów Custom.

Jon Bekefy, dyrektor generalny ds. marketingu w Harley-Davidson Motor Company, jest podekscytowany konkursem: "W Bitwach Królów podziwialiśmy zachwycające efekty pracy mistrzów modyfikacji custom, które są wpisane w DNA naszej marki. Konkurs jest inspiracją dla salonów, które mogą pokazać, co jest możliwe, jak również dla klientów z całego świata, którzy widzą, że mogą stać się właścicielami wyjątkowego motocykla niezależnie od tego, jakim budżetem dysponują."

Więcej informacji o konkursie: www.h-d.com/customkings

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr