tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opony motocyklowe ContiRoad teraz z cennym prezentem od SW-Motech!

Opony motocyklowe ContiRoad teraz z cennym prezentem od SW-Motech!

Autor: Materiał partnera 2020.09.09, 16:18 Drukuj

Drogowe opony ContiRoad firmy Continental to nowy poziom w dziedzinie uniwersalności, wytrzymałości i przyczepności w każdych warunkach. Dodatkowo tylko teraz kupując komplet tych opon, otrzymasz voucher na 35 euro do internetowego sklepu SW-Motech, wiodącego producenta akcesoriów motocyklowych. To idealna okazja dla tych, którzy akceptują wyłącznie najwyższą jakość!

W motocyklowym światku mamy do czynienia ze znacznym stopniem specjalizacji, również w temacie opon. Sport, turystyka, jazda miejska, asfalt, offroad, skutery, motocykle lekkie, średnie, ciężkie… można długo wymieniać i wertować katalogi zawierające dziesiątki modeli.

W tym wszystkim jednak wciąż najpopularniejsze i najbardziej pożądane są uniwersalne opony sportowo-turystyczne, przeznaczone na asfalt. Ich użytkownicy oczekują jak najlepszej przyczepności w różnych warunkach, na suchej i mokrej nawierzchni, bezpieczeństwa użytkowania oraz jak największej wytrzymałości. Po prostu oponiarskiego odpowiednika szwajcarskiego scyzoryka - skutecznego od pierwszego do ostatniego kilometra, w mieście, na autostradzie i górskich drogach.

voucher    

Zdobądź darmowy voucher SW-MOTECH

Dowiedz się WIĘCEJ »

Z myślą o intensywnym codziennym użytkowaniu powstał nowy model firmy Continental - opony ContiRoad. Stworzono je korzystając z założeń słynnego modelu ContiRoadAttack 3, dokładając nową mieszankę, masywny karkas i wzór bieżnika. Uzyskano opony, które zapewniają wysokie osiągi, wygodę, bezpieczeństwo i dobrą zabawę na co dzień.

Mieszanka użyta w oponach ContiRoad to opracowana przez Continental formuła RainGrip ze znaczną zawartością krzemionki, dająca zwiększoną wytrzymałość i znakomity kontakt z podłożem na poziomie mikrocząstek. W budowie opony można wyróżnić gładką, środkową część typu "slick" o zwiększonej grubości oraz umieszczony po bokach głęboki wzór bieżnika, błyskawicznie odprowadzający wodę.

Testowane przez mistrzów

W intensywnych testach opon ContiRoad brał udział Jeremy McWilliams, pochodzący z Irlandii Północnej były zawodnik MotoGP oraz wielokrotny zwycięzca wyścigów ulicznych Northwest 200, obecnie pełnoetatowy kierowca testowy marki KTM. Próby odbyły się w Niemczech, na torze Contidrom w Buchholz, na motocyklu KTM 790 Duke. Jeremy doszedł do absolutnych limitów zarówno samej maszyny, jak też użytych opon, a jego opinia jest jednoznacznie pozytywna:

Dla kierowcy ważne są przede wszystkim jak najlepsze wyczucie i wczesny "feedback" z opon, zarówno w jeździe dla przyjemności, jak też codziennych dojazdach. W kwestii bezpieczeństwa opony muszą pracować już od pierwszego metra trasy.

ContiRoad to uniwersalne opony drogowe, stworzone by zaspokoić potrzeby podróżników oraz osób wykorzystujących motocykl na co dzień. Zaczynają działać od razu po starcie, dając użytkownikowi pewność prowadzenia. Znakomita odpowiedź przodu i tyłu stawia te opony na wysokiej pozycji wśród innych.

W kwestii przyczepności na mokrej i suchej nawierzchni ContiRoad radzą sobie bardzo dobrze, niezależnie od stylu jazdy - od spokojnego, turystycznego, po typowo sportowy. Doskonale pochłaniają nierówności i zapewniają komfort - pod tym względem są liderem w swoim segmencie.

Opony ContiRoad teraz z prezentem od SW-Motech!

Znakomite walory użytkowe opon ContiRoad to nie wszystko. W promocji trwającej od 20 lipca do 30 września tego roku kupując komplet tych opon możecie otrzymać bezpłatny voucher o wartości 35 euro (ponad 150 zł) do internetowego sklepu firmy SW-Motech, niemieckiego producenta najwyższej jakości akcesoriów motocyklowych.

Wystarczy, że po zakupie kompletu ContiRoad zarejestrujecie się na stronie www.contimotobonus.com/pl, podając swoje dane i przesyłając rachunek za opony. Voucher otrzymacie na swój adres e-mail w formie kodu do wpisania na stronie sklepu SW-Motech.

Więcej informacji o oponach ContiRoad oraz o pozostałych modelach firmy Continental znajdziecie na stronie www.conti-moto.com

NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę