tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opony Pirelli Diablo Rosso Corsa II - z toru na ulic
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Opony Pirelli Diablo Rosso Corsa II - z toru na ulic

Autor: Informacja prasowa 2017.12.04, 13:01 Drukuj

Opony Diablo Rosso Corsa II to najnowszy produkt Pirelli, opracowany na podstawie doświadczeń wyniesionych z rywalizacji w wyścigach World Superbike. Ich podstawową zaletą jest zróżnicowana mieszanka gumy, rozłożona w kilku strefach, zapewniająca maksymalną przyczepność i wytrzymałość opony.

Pirelli jest oficjalnym dostawcą opon dla cyklu World Superbike od 2004 roku, co pozwoliło mu na zebranie ogromnego doświadczenia związanego z produktami przeznaczonymi do użytku na najszybszych motocyklach. Filozofią firmy jest masowa sprzedaż produktów maksymalnie zbliżonych jakością i rozwiązaniami do tych stosowanych na profesjonalnych torach wyścigowych. W ten sposób powstała również najnowsza seria opon szosowych Pirelli Diablo Rosso Corsa II.

NAS Analytics TAG

Najważniejsza cecha nowego ogumienia to zastosowanie gumy o kilku stopniach twardości, optymalnie ułożonej na profilu w kilku strefach. Na oponach przeznaczonych na przód są to dwie twardości w trzech strefach, natomiast na tyle mamy trzy różne mieszanki ułożone w pięciu strefach. Takie zróżnicowanie daje najlepsze dopasowanie fragmentu opony do roli pełnionej w odpowiednich stopniach złożenia w zakręcie, optymalizuje również jej trwałość.

Wyścigowy rodowód mają również nowa wewnętrzna struktura opony oraz wzór bieżnika. Opony Diablo Rosso Corsa II są odpowiedzią na wymagania współczesnych, coraz mocniejszych i dysponujących większym momentem obrotowym motocykli sportowych. Znakomicie sprawdzą się również w codziennym użytku w motocyklach miejskich i turystycznych, dając kierowcy dużą dawkę komfortu i pewności siebie. Najnowszy produkt Pirelli na długi czas będzie standardem w swojej klasie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr