tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Okrenie toru z Marquezem na Hondzie Fireblade SP i kamer 360 stopni [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Okrenie toru z Marquezem na Hondzie Fireblade SP i kamer 360 stopni [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.04.02, 11:39 Drukuj

Którym Marquezem? Oczywiście starszym. Marc zabrał nową Hondę CBR-1000RR-R SP Fireblade na tor Catalunya, a my możemy przejechać z nim pełne okrążenie i w dodatku swobodnie rozglądać się dookoła. Jest to możliwe dzięki zamontowanej w kokpicie kamerze rejestrującej obraz w pełnym zakresie 360 stopni. 

Niewykluczone, że ten sposób pokazywania jazdy mistrzów znajdzie niedługo zastosowanie przy transmisjach wyścigów motocyklowych. W połączeniu z nagłownymi zestawami VR może to być prawdziwa rewolucja w relacjonowaniu wydarzeń sportowych. 

NAS Analytics TAG

Więcej informacji o CBR-1000RR-RR Fireblade SP oraz innych modelach Hondy znajdziecie na stronie www.honda.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr