tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Okrenie toru Losail na nowej Hondzie Fireblade SP z Leonem Haslamem [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Okrenie toru Losail na nowej Hondzie Fireblade SP z Leonem Haslamem [VIDEO]

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.12, 15:34 Drukuj

Na kanale Honda Europe na YouTube w ciągu najbliższych kilku dni pojawi się aż 10 nowych filmów, prezentujących w akcji nową CBR1000RR-R Fireblade SP w akcji, prowadzoną przez znakomitych zawodników. Na pierwszy ogień Leon Haslam, startujący na co dzień w ekipie fabrycznej HRC w World Superbike, zaprasza na pełne okrążenie toru Losail w Katarze w swoim wykonaniu. 

Nowa Honda CBR1000RR-R Fireblade od początku marca trafia stopniowo do dealerów w całej Europie. Przy tej okazji w sieci pojawi się seria filmów, nakręconych na torze Losail w Katarze. Fireblade w najbogatszej wersji SP testowało tam kilku znakomitych kierowców: Leon Haslam i Alvaro Bautista z teamu HRC WSBK, Dominique Aegerter, oficjalny kierowca testowy i ambasador Hondy w Szwajcarii oraz Alessandro Polita, startujący w międzynarodowych mistrzostwach Niemiec IDM. Ich gospodarzem na torze Losail był Freddy Foray, trzykrotny mistrz świata Endurance.

NAS Analytics TAG

Pierwszym zawodnikiem, którego okrążenie pokazowe i wypowiedź na temat motocykla opublikowano na kanale Honda Europe, jest Leon Haslam. Pochodzący z Wielkiej Brytanii zawodnik teamu HRC w ciągu swojej długiej kariery kilkukrotnie związany był z Hondą, zna więc wszystkie generacje modelu Fireblade. Jeżdżąc na Losail tegorocznym modelem SP chwalił to, jak mocno motocykl ten jest zbliżony do jego wyczynowej maszyny, którą startuje obecnie w cyklu World Superbike.

Najnowsza Honda CBR1000RR-R Fireblade SP jest napędzana najmocniejszym seryjnym 4-cylindrowym silnikiem rzędowym, generującym aż 217 KM. Budowa motocykla oraz pakiet aerodynamiczny, w tym przednie skrzydełka, szeroko czerpią z maszyny RC213V, od lat triumfującej w serii MotoGP. Dodatkowym atutem tego modelu jest bardzo bogaty pakiet elektroniczny z półaktywnym zawieszeniem Ohlins.

Więcej informacji o CBR1000RR SP oraz innych modelach Hondy znajdziecie na stronie https://www.honda.pl/motorcycles

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr