tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oficjalne otwarcie sezonu w Łodzi - wielka parada przy świetnej pogodzie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Oficjalne otwarcie sezonu w Łodzi - wielka parada przy świetnej pogodzie

Autor: Konrad Bartnik 2018.04.09, 11:14 Drukuj

Kilka tysięcy motocyklistów ściągnęło w ostatnią sobotę do Łodzi, aby wziąć udział w oficjalnym otwarciu sezonu. Ulicami miasta przejechała motocyklowa parada, która skutecznie skradła uwagę przechodniów.

W ostatnią sobotę, 8 kwietnia, łódzkie kluby motocyklowe we współpracy z Urzędem Miasta już po raz trzeci zorganizowały wielki zlot oficjalne otwierający sezon. Szacuje się, że w imprezie wzięło udział ok. 5-6 tysięcy motocykli. Głównym punktem programu była parada motocyklowa, która wczesnym popołudniem ruszyła spod Atlas Areny, by przejechać głównymi ulicami miasta, w tym Piotrkowską. Niekończąca się kolumna motocyklistów spowodowała spore utrudnienia w ruchu, ale mieszkańcy Łodzi byli w tym wypadku wyjątkowo życzliwi. Przejazd jednośladów okazał się dużą weekendową atrakcją dla spacerowiczów i turystów.

NAS Analytics TAG

Oprócz parady na uczestników czekały typowo zlotowe atrakcje, w tym pokaźne miasteczko gastronomiczne i konkursy sprawnościowe. Były pokazy stuntu i gymkhany, szkolenia z pierwszej pomocy i atrakcje dla dzieci. Łódzka impreza wpisała się już na stałe do kalendarza najważniejszych motocyklowych wydarzeń w centralnej Polsce. Dwanaście miejscowych klubów organizujących zlot dało pokaz doskonałej współpracy. Mamy nadzieję, że reszta sezonu będzie równie udana.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę