tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odmie swoje Ducati Scrambler Desert Sled z mocno limitowanym zestawem akcesoriw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odmie swoje Ducati Scrambler Desert Sled z mocno limitowanym zestawem akcesoriw

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.22, 09:02 Drukuj

Firma Hookie Co. przedstawiła zestaw akcesoriów, które pozwolą odmienić oblicze motocykla Ducati Scrambler Desert Sled.

Pomimo, że Ducati ma w swojej ofercie sporo akcesoriów pozwalających na indywidualizację Scramblera, to firma Hookie Co. podjęła rękawice i przedstawiła swój produkt, który częściowo został wykonany na drukarce 3D. Głównym punktem programu są boczne panele, w których kryje się dodatkowe oświetlenie LED. Firma zaprojektowała również nowe panele tylne oraz błotniki. W zestawie znajduje się także reflektor LED.

NAS Analytics TAG

Koncept o wdzięcznej nazwie Scorpion nawiązuje do filmów science fiction z lat 90. ubiegłego wieku. W informacji prasowej czytamy, że inspiracją do stworzenia projektu były... buty sportowe, które są doskonałym symbolem codziennego kompana, towarzyszącego nam w każdej sytuacji i gotowego na wszystko - taki właśnie jest Ducati Scrambler Desert Sled.

Zestawy są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych, a liczba jest ograniczona do 10 kompletów dla każdej wersji. Cena waha się od 1690 do 1990 euro. Czas oczekiwania to około dwa do trzech tygodni. Produkt możecie zobaczyć i zamówić na stronie firmy Hookie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr