tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy rekord! Mieszkaniec opolszczyzny 113 razy podchodzi do egzaminu na prawko
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy rekord! Mieszkaniec opolszczyzny 113 razy podchodzi do egzaminu na prawko

Autor: Raff 2018.04.26, 12:56 Drukuj

Aż 113 razy próbował zdać egzamin na prawo jazdy mieszkaniec Opolszczyzny. Dokumentu wciąż nie zdobył, ustanowił zamiast tego oficjalny rekord Polski w liczbie podejść do egzaminu.

Młody mieszkaniec okolic Opola jest absolutnym rekordzistą w kategorii "porażki egzaminacyjne". Historia potyczek kandydata na kierowcę z trudami przepisów ruchu drogowego sięga stycznia 2017 r. od tamtej pory mężczyzna 113 razy podchodził do egzaminu teoretycznego (30 zł), pięć razy do praktycznego (140 zł). Jak łatwo policzyć, nierówna walka z Prawem o ruchu drogowym kosztowała młodego śmiałka ponad 4000 zł.

NAS Analytics TAG

Poprzedni rekord - 86 podejść do egzaminu - należał do mieszkańca Woli Uhruskiej, który w chełmskim WORD próbował zdobyć uprawnienia 86 razy. Mimo wydania niemal 3000 zł, cel, jakim było zdobycie uprawnień, nie został osiągnięty.

Zdaniem instruktorów sytuacje takie jak ta nie są odosobnione. Niektórzy kursanci nie potrafią się uczyć, nie rozumieją czytanego tekstu i nie potrafią odczytać sensu poznawanych przepisów. Wszystko to sprawia, że próbują uczyć się na pamięć. Skutki są łatwe do przewidzenia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr