tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy patent Hondy. Siedzisko, które poprawi komfort podróży

Nowy patent Hondy. Siedzisko, które poprawi komfort podróży

Autor: Raff 2018.08.12, 11:47 Drukuj

Siedzisko, które odprowadzi nadmiar wilgoci i zapewni wentylację - to nowy patent Hondy, który ma poprawić komfort podróży w trudnych warunkach pogodowych.

Motocyklowe patenty to nie tylko sprężarki, zawieszenia czy elementy silnika. Producenci cały czas pracują nad tym, by jeździło nam się wygodniej i bardziej komfortowo. Najnowszy patent Hondy to udoskonalone siedzisko, którego zadaniem ma być poprawa cyrkulacji powietrza, a w konsekwencji - wygodniejsza jazda.

Rozwiązanie jest dość proste - siedzisko pokryte jest tkaniną typu mesh, której zadaniem jest zapewnienie wentylacji i odprowadzanie nadmiaru wilgoci z miejsca styku pośladków z siedziskiem. Ma to ogromne znaczenie dla komfortu jazdy - latem pozwala uniknąć pocenia się, a w chłodniejsze pory roku zapobiega gromadzeniu się wilgoci podczas opadów deszczu.

W standardowym siedzisku, spływająca podczas deszczu woda powoduje jego nasiąkanie. W konsekwencji masz wrażenie siedzenia na mokrej gąbce. Nowe siodło Hondy będzie odprowadzać wodę w dolną jego część, zapewniając komfort podróży.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę