tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy motocykl Triumph dla Jamesa Bonda. Producent poda dat premiery
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy motocykl Triumph dla Jamesa Bonda. Producent poda dat premiery

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.09.28, 07:30 Drukuj

James Bond kocha Triumpha, a Triumph kocha Jamesa Bonda, dlatego by uczcić 60. rocznicę "urodzin" agenta jej królewskiej mości na rynek trafi kolejna limitowana edycja sygnowana imieniem i nazwiskiem słynnego filmowego szpiega. Tym razem będzie bazować na sportowej maszynie.

Dotychczas przy wypuszczaniu specjalnych wersji motocykli dedykowanych filmowym ikonom producent wykorzystywał modele ze swoich klasycznych linii, co wcale nikogo nie dziwi, ponieważ Triumph szczyci się swoim dziedzictwem i ma czym się pochwalić. Wyjątkiem był Tiger 900 Bond Edition, który bazował na modelu Tiger 900 Rally Pro. Maszyna trafiła do sprzedaży przy okazji oczekiwania na film "No Time To Die" i trafiła do 250 szczęśliwców, którzy byli szybcy i dysponowali odpowiednim budżetem.

NAS Analytics TAG

Motocykl na 60. urodziny Jamesa Bonda zostanie pokazany 4 października i będzie częścią popkulturowego święta z okazji rozpoczęcia jednej z najbardziej ekscytujących filmowych serii. Pierwszym filmem był "Dr. No" i wystąpił w nim legendarny Sean Connery, a książka stanowiąca podstawę do jego nakręcenia pojawiła się już w 1958 r. Na razie nie wiadomo na pewno, jaki model Triumpha dostąpi zaszczytu bycia obrandowanym numerem 007, ale na grafice zapowiadającej maszynę widnieje Speed Triple 1200 RR. Wiadomo też, że motocykl pojawi się w liczbie zaledwie 60 sztuk.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr