tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy motocykl Bimota w drodze. Producent przedstawi tajemniczy zwiastun
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Broger Desktop Extra Baner 960x300
Broger Mobile Baner 960x300

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy motocykl Bimota w drodze. Producent przedstawi tajemniczy zwiastun

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.17, 17:44 Drukuj

W sieci pojawiła się tajemnicza zapowiedź nowego motocykla Bimota. Marka ruszyła z kopyta po zastrzyku finansowym i technologicznym od Kawasaki. Wygląda na to, że wkrótce uraczy nas kolejnym ciekawym projektem.

Na razie w ofercie są motocykle Tesi H2 oraz KB4, które mają silniki od Kawasaki Ninja H2 i Kawasaki Ninja 1000. Jaki będzie kolejny model? Pod postem umieszczonym w serwisie Instagram można przeczytać tylko "Nowy rok... nowy projekt!" i to w zasadzie wszystko. Nie wiadomo, czy producent planuje nawiązanie do którejś z historycznych maszyn, rozwinięcie jednej z obecnych, czy może coś zupełnie nowego.

NAS Analytics TAG

Jak wygląda kwestia spekulacji? Japoński magazyn Young Machine poszedł bardzo szeroko i twierdzi, że kolejnym motocyklem z włoskiej stajni mógłby być trzykołowiec stanowiący konkurencję dla Yamahy Niken. Kawasaki opatentowało odpowiedni mechanizm już w 2018 roku i nawet przedstawiało czterokołowy koncept, ale nigdy nie doczekaliśmy się efektu końcowego.

Nieco bardziej przyziemny obraz wyłania się z wywiadu, którego Pierluigi Marconi udzielił brytyjskiemu MCN. Powiedział wtedy, że Bimota chce wprowadzić do oferty motocykle turystyczne i adventure. Wieść gminna niesie, że ewentualny turystyk miałby być wyposażony w silnik z Kawasaki Ninja H2 SX.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr