tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Triumph Daytona 765 sfotografowany na ulicy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Triumph Daytona 765 sfotografowany na ulicy

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.06, 14:56 2 Drukuj

Limitowana edycja Triumpha Daytony 765 ma być zaprezentowana dopiero pod koniec sierpnia, ale niemieckim dziennikarzom z magazynu "Motorrad" już teraz udało się zobaczyć ten motocykl w czasie ostatnich testów drogowych.

Obecnie marka z Hinckley intensywnie uczestniczy w sporcie, dostarczając silniki do maszyn klasy Moto2, a jednocześnie nie posiada w ofercie żadnego motocykla sportowego. Zmieni się to wraz z wejściem na rynek nowej Daytony 765, chociaż będzie to edycja ściśle limitowana - po 765 sztuk na Europę i Azję oraz USA i Kanadę, a żadna wersja seryjna nie jest póki co planowana.

NAS Analytics TAG

Spotkany przez dziennikarzy "Motorrad" egzemplarz testowy wyposażony jest w wiele elementów tymczasowych, m.in. owiewkę ze starego modelu i prowizoryczny wydech. Rujnujący linię motocykla toporny kufer centralny najprawdopodobniej skrywa aparaturę pomiarową, o czym świadczą wychodzące z niego kable.

B triumph-daytona-765-3

Widać za to kilka konkretnych szczegółów technicznych nowej Daytony 765. Wyposażona jest w bardzo dobre komponenty, m.in. widelec Ohlins NIX30 i zaciski Brembo Stylema. Zmodyfikowano również nieco ramę i wahacz. Sercem maszyny jest trzycylindrowa jednostka o pojemności 765 cm3, w specyfikacji maksymalnie zbliżonej do maszyn Moto2.

Prezentacja limitowanej Daytony 765 odbędzie się w czasie weekendu wyścigowego MotoGP na torze Silverstone w dniach 23-25 sierpnia. Będzie je można od razu zamawiać u dealerów, a dostawy przewidziane są na wiosnę 2020 roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia

B triumph-daytona-765-7

Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr