tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowoci Triumpha 2018 - dostojnie i agresywnie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowoci Triumpha 2018 - dostojnie i agresywnie

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.06, 14:51 1 Drukuj

Z jednej strony nie lubimy jesieni, bo ta oznacza zbliżający się koniec sezonu, z drugiej strony jesienią zawsze jest ciekawie, bo na rynku motocyklowym pojawia się wysyp nowości. Triumph zaprezentował właśnie dwa nowe motocykle, które dla wielu miłośników klasyki będą celem zakupowym na najbliższą wiosnę.

W czasie uroczystego bankietu w swoim nowo otwartym centrum wystawienniczym firma Triumph pokazała dwa nowe modele, które wzbogacą w sezonie 2018 segment klasyków. Pierwszy z nich to Bonneville Speedmaster, adresowany do entuzjastów modelu T120, którzy chcieliby jednak nieco obniżoną maszynę o bardziej turystycznym charakterze. Motocykl napędzany jest rzędowym twinem o pojemności 1200 cm3 i mocy 77 KM. Przewidziano do niego bardzo bogaty katalog akcesoriów, pozwalających ostatecznie ukształtować motocykl do własnych potrzeb.

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Druga premiera to wariacja na temat niedawnego hitu - modelu Bonneville Bobber, który do tej pory znalazł ponad sześć tysięcy nabywców. Tegoroczny debiutant to Bobber Black, czyli motocykl o wybitnie mrocznej stylizacji. Oprócz szlachetnej czerni, którą pokryto niemal wszystkie jego elementy, wyróżnia go masywniejszy widelec oraz grubaśna przednia opona w rozmiarze 130/90. Aby podkreślić agresywny charakter Bobbera Black, dołożono też drugą tarczę hamulcową z przodu. Przednia lampa wykonana została w technologii LED, zachowała jednak klasyczny charakter. Równomierne brylowanie na ulicach ułatwi natomiast kolejna nowość - prosty w użyciu tempomat.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr