tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe opony motocyklowe Metzeler Extra Soft. Rodzina MCE 6 Days Extreme powiększona
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe opony motocyklowe Metzeler Extra Soft. Rodzina MCE 6 Days Extreme powiększona

Autor: Materiał partnera 2023.01.19, 17:17 Drukuj

Topowa linia terenowych opon Metzeler - MCE 6 Days Extreme powiększyła się o jeszcze jeden model, który doskonale sprawdzi się podczas najbardziej wymagających zawodów. Mowa o oponie Extra Soft, która jest przeznaczona do montażu na tylnym kole. Stworzono ją specjalnie z myślą o ekstremalnych wyścigach enduro.

Nowa opona Metzeler MCE 6 Days Extreme Extra Soft jest przeznaczona na tylne koło i będzie dostępna w rozmiarze 140/80-18 70M NHS. Stworzono ją z myślą o jednodniowych zawodach extreme enduro. Bieżnik skonstruowano tak, by zapewniał możliwie najlepsze osiągi na wymagających technicznie odcinkach tras. Dzięki swojej konstrukcji i mieszance doskonale sprawdzi się również w niskich temperaturach. Kształt bieżnika pozwala na szybkie przyspieszenie nawet ze startu zatrzymanego. Jest polecana także dla mniej doświadczonych zawodników.

Czym jeszcze wyróżnia się MCE 6 Days Extreme Extra Soft? Nowy układ kostek ma zapewnić optymalną przyczepność nawet przy mocnym pochyleniu, a także być odporny na ścieranie. To ważne podczas wyścigów, w których ogumienie jest narażone na wielokierunkową deformację. Odporność jest zapewniona przez mieszankę 100% Carbon Black, która pochłania drgania. Seria MCE 6 Days Extreme jest rozwijana przy udziale takich marek, jak Honda, KTM i GASGAS. Jednocześnie producent poleca ją także początkującym zawodnikom, którzy zyskają komfort prowadzenia oraz więcej pewności siebie podczas startów.

Przednie opony są dostępne w wersjach standard, soft i supersoft, a tylne - standard, medium, soft, super soft i extra soft. Jeśli chodzi o rozmiarówkę, to tutaj przewidziano 5 wariantów z przodu i 9 wariantów z tyłu. Więcej informacji na temat serii MCE 6 Days Extreme znajdziecie u lokalnych dilerów opon Metzeler oraz na stronie internetowej producenta.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę