tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe kaski KYT - technologia MotoGP w zasigu rki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe kaski KYT - technologia MotoGP w zasigu rki

Autor: Informacja prasowa 2017.06.08, 10:26 Drukuj

W ofercie firmy KYT pojawiły się nowe modele kasków - KYT KR1 Aleix Espargaró Replica, KYT Thunderflash oraz KYT Strike Eagle.

Filozofią firmy KYT jest tworzenie najwyższej jakości sportowych kasków motocyklowych w przystępnej cenie. Kaski KYT można zobaczyć na głowach zawodników prestiżowych klas wyścigowych: MotoGP (Aleix Espargaro), Moto 2 (Xavier Simeone i Simone Corsi), Moto 3 (Andrea Locatelli), WSBK (Luca Scassa), czy MX GP (Romain Febvre , Matiss Karro , Steven Lenoir, Ken de Dycker). Na polskiej scenie markę KYT reprezentuje Mistrz Świata w Stunt GP - Marcin "Korzeń" Głowacki.

NAS Analytics TAG

Kaski KYT są produkowane na tej samej linii produkcyjnej, co SUOMY. Dział badań i stylizacji znajduje się we Włoszech. Wyłącznym importerem w Polsce jest Centrum Motocyklowe Rider.

Trzy nowe modele kasków to: KYT KR1 Aleix Espargaró Replica, KYT Thunderflash oraz KYT Strike Eagle.

Kask KYT KR1 Aleix Espargaró Replica - technologia z MotoGP

W kasku KYT KR1 jeździ zawodnik MotoGP teamu Aprilia Racing - Alexis Espargaro. KYT KR1 Replica to kask wykonany z kompozytu z trzech rodzajów włókien. Na wyposażeniu m.in. wygodny system szybkiego wypinania wizjera, wydajny system wentylacyjny (aż 6 otworów), system chłodzenia 3D i oczywiście zapięcie DD. Nie zabrakło też osłony podbródka, deflektora nosa i tylnego spojlera, który pozwolił na udoskonalenie właściwości aerodynamicznych i stabilizację kasku podczas jazdy z dużymi prędkościami. Wnętrze jest demontowalne. Kask waży 1350 g. Cena: 1699 zł.

KASK KYT Thunderflash - na tor i na szosę

Thunderflash to młodszy brak kasku KR1. Uniwersalny model, który sprawdzi się świetnie zarówno na torze, jak i na szosie. Skorupa zewnętrzna wykonana z kompozytu z trzech rodzajów włókien jest dostępna w trzech rozmiarach. Na wyposażeniu wizjer z warstwą antyfog, pięć otworów wentylacyjnych, osłona podbródka, deflektor nosa i zapięcie DD. Ponadto oczywiście system szybkiego wypinania wizjera. W przypadku tego kasku wnętrze również można zdemontować do prania. Cena: od 1199 zł.

Kask KYT Strike Eagle - replika kasku Romain’a Febvre - 999 gram za 999 zł

Replika kasku mistrza świata MX GP. Kask kompozytowy, wykonany z trzech rodzajów włókien. Do wyboru aż 15 wersji kolorystycznych. Zapięcie - oczywiście podwójne D. Ponadto wypinane i nadające się do prania wnętrze oraz system szybkiego montażu poduszek bocznych. KYT Strike Eagle waży tylko 999 gram i kosztuje 999 zł.

Kaski KYT można kupić u jednego z dealerów w całej Polsce lub za pośrednictwem strony www.kythelmets.pl, z możliwością wysyłki lub odbioru osobistego u wybranego dealera.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr