tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Kawasaki H2 znw powalczy o rekord na Bonneville Speed Week
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Kawasaki H2 znw powalczy o rekord na Bonneville Speed Week

Autor: Raff 2018.08.08, 14:18 Drukuj

Podczas Bonneville Speed Week Kawasaki zamierza poprawić własny rekord sprzed dwóch lat. Ekipa Team 38 chwali się nowym H2, który ma być jeszcze szybszy.

Kawasaki powraca na słoną pustynię Bo w Utah po nowy rekord. W 2016 roku maksymalna prędkość osiągnięta przez H2 wyniosła ponad 350 km/h. W tym roku Team 38 - specjalny zespół Kawasaki, zapowiada jeszcze lepszy wynik.

NAS Analytics TAG

11 sierpnia na dnie wyschniętego słonego jeziora Bonneville pojawią się najmocniejsze motocykle na świecie, które walczyć będą o rekord prędkości. Wśród nich pojawi się także specjalna wersja Kawasaki Ninja H2 przygotowana przez Team 38. Dwa lata temu ekipa z Akashi osiągnęła nadzwyczajny wynik. Tym razem, z nową, specjalnie przystosowaną wersją H2, ponownie chce sięgnąć po rekord.

Team 38 to zespół najwybitniejszych fachowców Kawasaki z działu eksperymentalnej technologii i inżynierii. Utworzono go w 1975 roku, zaś nazwa pochodzi od numeru 38, nadanego ważnemu budynkowi w siedzibie firmy w Akashi. Ekipa Team 38 startowała w kilku krajowych i międzynarodowych wyścigach zbierając istotne informacje na temat rozwoju wielu modeli Kawasaki. Shigery Yamashita, kierowca testowy Kawasaki, będzie testował możliwości H2 na Bonneville.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr