tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa limitowana edycja ortezy POD K4
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa limitowana edycja ortezy POD K4

Autor: Informacja prasowa 2021.10.14, 14:25 Drukuj

Australijski producent ortez POD Active i Adam Cianciarulo, amerykański profesjonalny zawodnik motocrossu i supercrossu, nawiązali współpracę, by stworzyć nowe malowanie popularnej ortezy kolanowej K4 2.0.

Nowa wersja ortezy K4 AC9 LE ma żywe kolory i dynamiczną grafikę inspirowaną miłością Adama Cianciarulo do kalifornijskiej sceny pop punk, a jednocześnie oferuje wyjątkową ochronę i jakość oryginalnej, jednobarwnej ortezy K4 2.0.

NAS Analytics TAG

Hołd dla lat 90

Pokryta plamkami żywych kolorów i zabawną grafiką orteza K4 AC9 LE czerpie inspirację ze sceny muzyki pop punk późnych lat 90. i wczesnych 2000, która łączyła się silnie ze środowiskiem skaterskim i stylem życia motocyklistów. Grafika na ortezie to hołd oddany ówczesnym okładkom płyt, plakatom i gadżetom.

- Zawsze staramy się próbować nowych rzeczy i rozwijać naszą ofertę produktów. Podobały nam się pomysły Adama dotyczące czerpania z kultur, które go inspirują i wnoszenia własnego, unikalnego stylu - mówi kierownik ds. marketingu w POD Active, Byron Marsh. - To pierwsza z kilku nowych wersji graficznych, które zaplanowaliśmy dla tej serii, i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli rozwinąć współpracę z innymi sportowcami, a nawet artystami.

- Zależało mi na stworzeniu grafiki do tej ortezy, świetnie się bawiłem pomagając w projektowaniu… zespół POD naprawdę włożył serce w te produkty - komentuje Adam Cianciarulo.

Adam Cianciarulo jest amerykańskim profesjonalnym zawodnikiem motocrossowym i prawdopodobnie jednym z najbardziej utalentowanych młodych zawodników serii AMA Supercross i Pro Motocross w historii.

Wyrób medyczny

Najnowsza, opatentowana i certyfikowana medycznie orteza kolanowa POD K4 to znakomita alternatywa dla zwykłych ochraniaczy kolan. Jak dowodzą badania kliniczne, pozwala ona skutecznie ograniczać występowanie i intensywność kontuzji kolan.

Najnowsza, opatentowana i certyfikowana medycznie orteza kolanowa POD K4 ma:
• lekką kompozytową ramę, która przenosi obciążenie ze stawu kolanowego na ortezę, nie wpływając na "czucie" motocykla podczas jazdy,
• zawiasy Human Motion zapewniające progresywną, wielokierunkową kontrolę ruchu,
• zapięcia Quick Lock umożliwiające szybkie dopasowanie ortezy,
• adaptacyjne uchwyty skrajnych ściągaczy dostosowujące się do ruchu mięśni i kształtu nóg oraz zmniejszające ryzyko złamań,
• luksusowe wykończenie antybakteryjną wyściółką zapobiegającą powstawaniu nieprzyjemnego zapachu,
• możliwość samodzielnej naprawy i wymiany części.

O marce

POD Active to innowacyjna australijska firma zajmująca się opracowywaniem produktów chroniących zarówno elitarnych sportowców, jak i wszystkie osoby uprawiające aktywnie sport. Misją POD jest zmniejszanie ryzyka i stopnia ciężkości urazów więzadeł bez ograniczania zakresu ruchów oraz pogorszenia wydajności i komfortu. Opatentowane produkty POD umożliwiają naturalny ruch i aktywnie przeciwdziałają ryzyku kontuzji. Stosowana przez firmę technologia nazywa się ochroną na żądanie - Protection On Demand. Ortezy POD łączą ekstremalną funkcjonalność i wydajność z pewnością wynikającą z faktu, że są one certyfikowanymi wyrobami medycznymi.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr