tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa fabryka i strategiczne inwestycje Kawasaki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa fabryka i strategiczne inwestycje Kawasaki

Autor: Informacja prasowa 2021.09.14, 12:34 Drukuj

Kawasaki ogłosiło utworzenie nowej spółki oraz zdradziło kolejne plany inwestycyjne, w tym budowę nowej fabryki w celu zwiększenia swoich mocy produkcyjnych.

Kawasaki poinformowało o strategicznych inwestycjach, które mają nastąpić w najbliższej przyszłości. Hiroshi Ito, Prezes Motorcycle & Engine Company w grupie Kawasaki Heavy Industries, Ltd (KHI) przedstawił plany inwestycyjne na najbliższe lata. Najważniejszą informacją jest inwestycja o wartości 265 mln USD na rozbudowę istniejącej fabryki w Nebrasce (USA) oraz budowę całkowicie nowego zakładu produkcyjnego w Meksyku w celu zwiększenia swoich globalnych mocy produkcyjnych.

NAS Analytics TAG

- Kawasaki zwiększa również inwestycje na rozwój nowych produktów w segmentach motocykli, pojazdów UTV, ATV i JetSki oraz rozwoju innowacyjnych napędów elektrycznych, hybrydowych i wodorowych.

Prezes Ito korzystając z okazji, ogłosił utworzenie nowej spółki w Japonii w ramach grupy KHI.

- Kawasaki znacząco zmieni swoją strukturę organizacyjną, aby umożliwić jeszcze szybsze działanie w dynamicznie zmieniającym się świecie. Globalny oddział odpowiedzialny za rozwój i produkcję motocykli, skuterów wodnych i pojazdów ATV/UTV zostanie wydzielony ze struktur jako niezależna firma pod nazwą "Kawasaki Motors, Ltd" już na początku października 2021.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr