tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Norton Motorcycles zatrudnia byego prezesa Manchester United. Richard Arnold bdzie mia bardzo wane zadanie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Norton Motorcycles zatrudnia byego prezesa Manchester United. Richard Arnold bdzie mia bardzo wane zadanie

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.06.12, 17:36 Drukuj

Marka Norton Motorcycles sukcesywnie się rozwija i niedawno zapowiedziała powrót na arenę międzynarodową. Koncern TVS pracuje w pocie czoła, żeby postawić brytyjską legendę na nogi. Teraz do marki Norton dołączył były prezes klubu piłkarskiego Manchester United.

Richard Arnold był prezesem klubu Manchester United w latach 2022 i 2023, a z samym klubem był związany od 2008 r. Swoją pracę rozpoczął jako dyrektor sprzedaży, a w 2013 r. został dyrektorem zarządzającym. Wśród jego sukcesów wymienia się rozwinięcie Manchester United Television oraz, co okaże się ważne w przypadku marki Norton, rozwinięcie Manchester United Merchandising Limited i otwarcie biur w Londynie, Nowym Jorku i Hong Kongu.

NAS Analytics TAG

Dlaczego jest to tak istotne? W szeregach marki Norton Richard Arnold ma być odpowiedzialny właśnie za rozwój sprzedaży na globalnych rynkach. Arnold odszedł z Manchesteru United w listopadzie 2023 r., kiedy pojawiły się problemy dotyczące własności klubu i kwestii administracyjnych. Z pewnością będzie mocnym ogniwem w strukturach Norton Motorcycles.

W komunikacie prasowym Norton informuje, że zadośćuczynił właścicielom wadliwych motocykli V4SS, a także zainwestował 2,3 mln funtów w przebudowę modelu Commando 961 i stworzenie modelu V4SV.

- Widzę ekscytującą przyszłość przed marką Norton Motorcycles i jestem dumny, że mogę być częścią zespołu. Inwestycje poczynione dotychczas przez TVS Motor Company umocniły markę Norton i jest ona gotowa do przedstawienia nowych produktów oraz rozwoju globalnej oferty. Nie mogę się doczekać, żeby użyć mojego doświadczenia, by pomóc marce Norton zmaksymalizować czekające na nią okazję i pomóc zespołowi sprzedażowemu w zadbaniu o światowej klasy obsługę klienta - powiedział Richard Arnold.

- Po wartej 7 mln funtów inwestycji w naszej będącej dziełem sztuki kwaterze głównej w Solihull, zatrudniliśmy oddany zespół, który jest skupiony na programie poprawy jakości. Dzięki temu będziemy mogli zadbać o dziedzictwo i nowych klientów z naszymi przeprojektowanymi modelami V4SV i Commando 961 oraz nowym V4SV. Oprócz tego, kontynuujemy prace nad rozwojem nowych produktów i notujemy świetne postępy dzięki zatrudnieniu Briana Gillena jako dyrektora ds. technicznych. To wielkie osiągnięcie, że możemy dostarczyć motocykle do obecnych i nowych klientów. Widok ich radości napawa nas dumą. Możemy się skupić na naszych wysiłkach dotyczących przyszłości, nowych produktów i nowych rynków na całym świecie - dodał Dr Robert Hentschel, prezes Norton Motorcycles.

Po ogłoszeniu informacji o rozpoczęciu globalnej ekspansji marki Norton, otwarto jej pierwszy zagraniczny salon, który jest zlokalizowany w Szkocji. Pozostaje czekać, kiedy pierwsze motocykle Norton zawitają do kontynentalnej Europy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr