tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 NoWet GreenWay - rodek do czyszczenia motocykla bez uycia wody [opis, opinia, cena]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

NoWet GreenWay - rodek do czyszczenia motocykla bez uycia wody [opis, opinia, cena]

Autor: Redakcja 2018.10.14, 12:48 Drukuj

Mycie motocykla bez użycia wody to bardzo dobry sposób na szybkie pozbycie się pamiątek z jazdy i przywrócenie atrakcyjnego wyglądu maszyny. Sprawdzamy, jak przy tych zadaniach radzi sobie środek NoWet GreenWay.

Zaletą czyszczenia motocykla środkami, które nie wymagają użycia wody, jest to, że całą "myjnię motocyklową" możemy mieć zawsze przy sobie. Nie potrzebujemy również specjalnego miejsca, które można zalać zużytą wodą z chemikaliami. Jeśli nasz motocykl nie utonął w błocie i nosi tylko ślady zwykłej eksploatacji, mycie możemy wykonać gdziekolwiek. Środki do mycia bez wody oferuje wielu producentów, również tych największych.

NAS Analytics TAG

Sprawdzamy dziś wyprodukowany w USA preparat NoWet GreenWay, dostępny w butelkach z atomizerem, w dwóch pojemnościach. Duża, ekonomiczna zawiera 473 ml produktu, mniejsza, przydatna w trasie - 236 ml. Zaopatrzyliśmy się również w dwie miękkie ściereczki z mikrofibry - większą do czyszczenia głównego i mniejszą do polerowania.

NoWet GreenWay to środek oparty na naturalnych składnikach - brazylijskim wosku roślinnym carnauba oraz glince kaolinowej. Wiąże cząsteczki brudu, jednocześnie zostawiając warstwę ochronną, która utrudnia przywieranie kolejnych zanieczyszczeń i chroni przed szkodliwym wpływem promieni UV. Łatwe usuwanie kłopotliwych zabrudzeń, takich jak owady, smoła, smar z łańcucha czy ptasie odchody. Przeznaczony jest do mycia i konserwacji wszelkich powierzchni nieporowatych: lakieru, plastiku, włókien szklanych, gumy, szkła i chromu.

Preparat NoWet GreenWay testujemy na dosyć mocno dotkniętym jesienną aurą skuterze Honda Forza 300, zbudowanym z niekończących się gładkich powierzchni. Zgodnie z zaleceniem producenta, najpierw intensywnie potrząsamy butelką przez kilkadziesiąt sekund, tak by wszystkie składniki idealnie się połączyły. Spryskujemy pierwszy fragment skutera i od razu dwie miłe niespodzianki. Środek NoWet GreenWay znakomicie trzyma się na powierzchni i nie spływa. Poza tym ma bardzo ciekawy i przyjemny zapach, przez co przebywanie w pobliżu mytego pojazdu nie jest uciążliwe.

Po kilkunastu sekundach do pracy wkracza pierwsza ściereczka, którą podłużnymi ruchami usuwamy zabrudzenia. Na powierzchni pozostaje lekka mgiełka, którą polerujemy drugą, czystą ściereczką. Efekt końcowy jest bardzo dobry - zarówno lakierowany plastik, jak też ten zwykły czarny, lusterka, szyby reflektorów i osłony silnika są czyste i idealnie gładkie w dotyku. Nie wymagało to dużego nakładu pracy i intensywnego polerowania.

Preparat nadaje się nie tylko do czyszczenia i konserwacji motocykli, wyczyścimy nim i odświeżymy także zewnętrzną powierzchnię kasku i jego wizjer. Przyda się również właścicielom aut, przyczep kempingowych, łodzi czy samolotów. Koszt dużej butelki to 55 zł, mniejszej 30 zł, nie jest to więc fortuna. Sprzedaż poprzez portal Allegro. Środek NoWet GreenWay otrzymuje znak jakości Ścigacza. Polecamy!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr