tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie ma zgody na likwidację toru w Starym Kisielinie! Zarządca pisze list otwarty do polityków
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nie ma zgody na likwidację toru w Starym Kisielinie! Zarządca pisze list otwarty do polityków

Autor: Raff 2020.07.03, 06:26 1 Drukuj

Donosy, kłamstwa i oszczerstwa - tak z legalnie działającym torem w Starym Kisielinie walczy radny PO Mariusz Rosik. Zarządca obiektu, WallraV Race Center, ma już dość. Wystosował list otwarty do polityków.

Mimo faktycznego braku poparcia wśród mieszkańców, zielonogórski radny Mariusz Rosik uparcie walczy o zamknięcie jednego z najważniejszych obiektów motorsportowych w Polsce - toru w Starym Kisielinie. Zarządca obiektu, WallraV Race Center, od lat musi tłumaczyć się z bzdurnych donosów radnego, w których przekazuje on nieprawdziwe informacje na temat poziomu hałasu, czy protestów mieszkańców.

NAS Analytics TAG

Największą niechęć radnego budzą motocykle, w których upatruje on źródła wszelkiego zła. Jego zdaniem naruszają one mir domowy okolicznych mieszkańców, powodując nieznośny hałas. Zarzutów radnego Rosika nie potwierdzają jednak badania przeprowadzane przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, ani też miejskie władze, które deklarują brak jakichkolwiek zgłoszeń od mieszkańców w tej sprawie.

Rafał Waliłko, prezes zarządu WallraV Race Center wystosował list otwarty do polityków. Tłumaczy w nim znaczenie istnienia obiektów takich jak tor w Starym Kisielinie, podkreśla znaczenie odbywających się tam imprez. Wskazuje także na fakt, że podobne miejsca otwierane i rozwijane są na całym świecie jako forma rozrywki i doskonalenia jazdy, która wpływa korzystnie na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Udostępniamy ten list, nie ma naszej zgody na likwidację motorsportu w Polsce z powodu widzimisię ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym jak ważna jest to dziedzina dla dziesiątek tysięcy ludzi i nie są w stanie spojrzeć dalej niż własny, ciasny horyzont!

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę