tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nawet 10 lat przez napraw auta w garau...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nawet 10 lat przez napraw auta w garau...

Autor: Jakub Olkowski 2020.09.24, 10:17 Drukuj

Pewien mieszkaniec Ząbkowic Śląskich może mówić o wyjątkowym pechu. Naprawa auta w garażu zakończyła się spektakularnym zatrzymaniem...

Dźwięk uderzania młotkiem w blachę podczas naprawy auta postronni mieszkańcy odebrali jako strzelaninę. Na miejsce wysłano dwa patrole, ale przybyli policjanci nie stwierdzili żadnych podejrzanych zachowań.

NAS Analytics TAG

Jeden z policjantów zwrócił uwagę na torebkę z białym proszkiem leżącą na fotelu naprawianego auta. Trzeba przyznać, że 37-latek może mówić o dużym pechu: po szczegółowym przeszukaniu auta i garażu finkcjonariusze zabezpieczyli kilka tysięcy porcji amfetaminy. Były ukryte w pojeździe, kanale, słoikach oraz puszkach stojących na półkach.

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi 10 lat pozbawienia wolności...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr