tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Natural Born Lady Rider - nowa odsona kalendarza Metzelera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Natural Born Lady Rider - nowa odsona kalendarza Metzelera

Autor: M.B. 2016.12.09, 15:37 Drukuj

Kalendarz z paniami na motocyklach... każdy mniej więcej wie jak takie dzieło może wyglądać. Twórcy kalendarza Metzelera zdali się jednak tego nie wiedzieć i podeszli do tego zagadnienia zupełnie inaczej.

24. już edycja kalendarza zatytułowana jest Natural Born Lady Rider i przedstawia 12 niezwykłych kobiet z całego świata, których największą pasją są właśnie motocykle.

NAS Analytics TAG

Wśród nich są między innymi: Vaune Phan - blogerka i entuzjastka motocykli z Singapuru, Sara Trentini - włoska mistrzyni motocyklowego trialu, Alicia Sornosa - hiszpańska globtroterka podróżująca motocyklem dookoła świata, Lydia Truglio Beaumont - francuska zawodniczka wyścigów motocyklowych, Sarach Lezito - Francuzka uprawiająca stunt czy Jody Perewitz - Amerykanka, rekordzistka prędkości dzierżąca 12 rekordów.

Warto wiedzieć, że tak odważne i niesamowite kobiety w ogóle istnieją na świecie - dzięki kalendarzowi Metzelera będziecie mieć okazję bliżej się im przyjrzeć.

Natural Born Lady Rider 2017 czerwiec Natural Born Lady Rider 2017 sierpien
Natural Born Lady Rider 2017 wrzesien Natural Born Lady Rider 2017 pazdziernik
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr