tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Największe motocyklowe centrum handlowe w Europie otwiera się już w czerwcu!

Największe motocyklowe centrum handlowe w Europie otwiera się już w czerwcu!

Autor: Artykuł sponsorowany 2020.06.03, 10:25 Drukuj

Największe motocyklowe centrum handlowe w Europie otworzy się dla nas w drugiej połowie czerwca w Piasecznie. Na miejscu znajdzie się multibrandowy salon motocyklowy, ogromny sklep z odzieżą, kaskami i akcesoriami, profesjonalny serwis wielu marek i wiele innych atrakcji.

Nowe motocyklowe centrum handlowe to prawdziwa świątynia motocyklizmu. To miejsce, gdzie można spotkać pasjonatów jednośladów, wymienić się doświadczeniami, napić dobrej kawy. Wszystko to w czasie, gdy twój motocykl znajduje się w rękach troskliwych mechaników, w jednym z najnowocześniejszych serwisów w Europie. Siedząc przy kawie, możesz przyglądać się ich pracy zza ogromnych okien.

Na tysiącach metrów kwadratowych dostępna będzie kompleksowa oferta kilku producentów motocykli, ATV i marine – Ducati, Aprilii, Moto Guzzi, Yamahy, BMW, Piaggio i Vespy. Znajdzie się tutaj także nowoczesna, ogromna strefa BMW Heritage, ze specjalnym wystrojem, który nawiąże do najlepszych tradycji niemieckiego producenta.

Miłośnicy Ducati znajdą w tym miejscu prawdziwy Ducati Store, jak z Bolonii – na ogromnej powierzchni staną wszystkie modele producenta, pojawią się także niezliczone akcesoria i odzież Ducati. Na stoisko Yamahy, oprócz motocykli, trafią także łodzie, skutery wodne, quady, silniki zaburtowe, a nawet… fortepian, gitara i perkusja.

Za każdą marką stał będzie autoryzowany serwis, z mechanikami specjalizującymi się w technologiach konkretnych producentów. Oznacza to, że twój pojazd otrzyma najlepszą możliwą opiekę serwisową, jaką można sobie wyobrazić. Profesjonalny, doświadczony i świetnie wyszkolony zespół mechaników chętnie zajmie się także motocyklem innej marki – twoim Kawasaki, Suzuki, czy twoją Hondą.

Ale serwis to oczywiście tylko część tego, czego będzie można doświadczyć w powstającym motocyklowym centrum handlowym w Piasecznie. Do twojej dyspozycji będzie ogromny salon I'M Inter Motors z odzieżą, kaskami i akcesoriami motocyklowymi najlepszych marek: Spyke, Alpinestars, Shoei, Shark, Adrenaline, Ixon i wielu innych. 

Dla  strudzonych motocyklistów przygotowano strefę relaksu – fitness i spa oraz kawiarnię. Zastanawiasz się nad zakupem jednośladu na raty lub skorzystaniem z leasingu? Żaden problem – na miejscu skorzystasz z usług centrum finansowego, które zaoferuje najlepsze warunki zakupu motocykla, łodzi, skutera wodnego lub silnika zaburtowego. W razie problemów związanych z kolizją, możesz liczyć na pomoc centrum likwidacji szkód. 

Czego jeszcze możesz spodziewać się w nowym motocyklowym centrum handlowym? Czekać będzie tutaj hamownia, dzięki której przekonasz się jaką mocą faktycznie dysponuje twój sprzęt. Do twojej dyspozycji będą motocykle testowe oraz jednoślady wielu marek na wynajem. Dla gości przewidziano dwa parkingi – podziemny i otwarty przed salonem. 

Kiedy otwarcie największego motocyklowego centrum handlowego w Europie? Szykuj się na 15 czerwca 2020!

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę