tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najnowsze Kawasaki ZX6-R model 2019 w stunterskiej służbie u Jassona Brittona NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najnowsze Kawasaki ZX6-R model 2019 w stunterskiej służbie u Jassona Brittona

Autor: Damian Bazaniak 2018.12.27, 15:08 Drukuj

Jason Britton to już stary wyga na scenie stuntu. Po wpisaniu w google "profesjonalny stunter" powinno wyskoczyć właśnie jego nazwisko. Poza świetnym poziomem jazdy utrzymanym przez wiele, wiele lat, Jason posiada np. swój własny salon Kawasaki w Kalifornii.

Dlatego z marką zielonych zżyty jest bardzo mocno. Świeżo po amerykańskiej premierze pokazywał kilka sztuczek na nowej i seryjnej ZX6-R, kiedy my byliśmy jeszcze przed targami w Mediolanie. Teraz Jason pokazuje już ten model w pełni przerobiony na potrzeby stuntu. Przede wszystkim chwali nowy quickshifter, dzięki któremu może zmieniać biegi bez używania sprzęgła podczas driftowania. Widać to w 0:37, gdzie przebija z dwójki na jedynkę będąc blisko osoby filmującej.

~~~~~------~~~~~

Jako że Kawasaki pozostaje najpopularniejszą marką pośród stunterów, to najpewniej za 3-4 lata będziemy obserwować pojawianie się tego modelu na stałe w "krajobrazie" środowiska stunterów. 

Na zdjęciach wraz z Jasonem, jeździ kobieta - Anriette Bálint.

Zdjęcia: John Flores

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę