tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najnowsze Kawasaki ZX6-R model 2019 w stunterskiej służbie u Jassona Brittona

Najnowsze Kawasaki ZX6-R model 2019 w stunterskiej służbie u Jassona Brittona

Autor: Damian Bazaniak 2018.12.27, 15:08 Drukuj

Jason Britton to już stary wyga na scenie stuntu. Po wpisaniu w google "profesjonalny stunter" powinno wyskoczyć właśnie jego nazwisko. Poza świetnym poziomem jazdy utrzymanym przez wiele, wiele lat, Jason posiada np. swój własny salon Kawasaki w Kalifornii.

Dlatego z marką zielonych zżyty jest bardzo mocno. Świeżo po amerykańskiej premierze pokazywał kilka sztuczek na nowej i seryjnej ZX6-R, kiedy my byliśmy jeszcze przed targami w Mediolanie. Teraz Jason pokazuje już ten model w pełni przerobiony na potrzeby stuntu. Przede wszystkim chwali nowy quickshifter, dzięki któremu może zmieniać biegi bez używania sprzęgła podczas driftowania. Widać to w 0:37, gdzie przebija z dwójki na jedynkę będąc blisko osoby filmującej.

Jako że Kawasaki pozostaje najpopularniejszą marką pośród stunterów, to najpewniej za 3-4 lata będziemy obserwować pojawianie się tego modelu na stałe w "krajobrazie" środowiska stunterów. 

Na zdjęciach wraz z Jasonem, jeździ kobieta - Anriette Bálint.

Zdjęcia: John Flores

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę