tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najnowsza kolekcja odzieży motocyklowej ADRENALINE na pokazie mody
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najnowsza kolekcja odzieży motocyklowej ADRENALINE na pokazie mody

Autor: Materiał partnera 2018.03.15, 11:49 Drukuj

W dniach 2-4 marca 2018 r. w centrum handlowym Miasto Mody Ptak w Rzgowie pod Łodzią odbyła się już siódma edycja święta mody "Ptak Premiery". Nowością i niespodzianką podczas wiosennego wydarzenia był pokaz kolekcji, która ze względu na przeznaczenie nie gościła do tej pory na wymagających pokazach. Dynamicznie rozwijająca się marka odzieży motocyklowej ADRENALINE przełamała schematy i zaprezentowała na wybiegu nowe kroje, wzory i kolory funkcjonalnych "stylizacji", które zdobyły uznanie nie tylko wśród motocyklistów.

Pokazy nowych kolekcji na sezon wiosna/lato 2018 były uroczystym rozpoczęciem nadchodzącego sezonu w polskiej modzie. Dla marki ADRENALINE była to okazja do testowania nowych produktów na wybiegu, kiedy na zewnątrz warunki do jazdy na motocyklach były jeszcze mało sprzyjające. Spora dawka emocji i skok adrenaliny dały się odczuć modelom i modelkom, którzy na przebranie przed kolejnymi wyjściami mieli tylko około minuty. Pokazywane na wybiegu zestawy musiały nie tylko doskonale prezentować się w świetle reflektorów. Zaliczyły również bojowy test weryfikujący komfort zakładania, wygodę odzieży i sprawność zamków błyskawicznych w rękach osób, które na co dzień nie mają styczności z branżą motocyklową.

ADRENALINE to marka własna odzieży i akcesoriów motocyklowych Inter Cars S.A., dla której został wyznaczony zupełnie nowy kierunek. Od kilku miesięcy zaangażowany jest prężny zespół "adrenalinowców", odpowiadający za rozwój i nową strategię marki. W powstających projektach widać innowacyjną linię - konsekwentną, wyostrzoną, zdecydowaną. Nowa grupa produktów ADRENALINE to świeża, przejrzysta, nadal funkcjonalna i zapewniająca bezpieczeństwo kompozycja, ale w ciągle rozwijającej się formie. Marka jest wciąż mocno "podkręcana", a nowe projekty to dopiero wstęp do tego co czeka nas w kolejnych sezonach.

ADRENALINE rozpoczyna drugą dekadę swojej obecności na rynku z nowymi pomysłami i energią. Gama produktów stale się rozszerza, aby w kolejnych sezonach zaskoczyć nas jeszcze bardziej.

Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 02 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 03
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 04 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 05
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 06 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 07
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 08 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 10
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 11 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 12
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 13 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 15
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 16 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 17
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 18 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 19
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 21 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 22
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 23 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 24
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 25 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 29
Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 35 Pokaz mody motocyklowej ADRENALINE 37

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę