tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najmniejszy w rodzinie. Czy Yamaha pracuje nad nowym Tracerem?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najmniejszy w rodzinie. Czy Yamaha pracuje nad nowym Tracerem?

Autor: Raff 2019.08.12, 12:51 Drukuj

Rodzina Tracerów może się wkrótce się powiększyć. Yamaha pracuje nad małolitrażowym turystycznym motocyklem, który będzie konkurować między innymi z Hondą MSX125. 

Szpiegowskie zdjęcie motocykla wyglądającego jak Tracer, ale napędzanego silnikiem o pojemności 125 cm3, opublikowane zostało na portalu motosaigon.vn. Fotografia wykonana została w Wietnamie, gdzie, zdaniem dziennikarzy, prowadzone są testy nowego motocykla.

NAS Analytics TAG

Najmniejszy Tracer konstrukcyjnie jest bardzo zbliżony do swoich większych braci. Widać to już na pierwszy rzut oka po kształtach owiewek.

Zastanawia nieco ubogi tył motocykla. W większych Tracerach jest tam sporo miejsca dla pasażera, a rama pomocnicza przystosowana jest do mocowania bagażu. Motocykl z fotografii tył ma nawet krótszy niż standardowa MT125. 

Jeśli mały Tracer trafi do produkcji, będzie w zasadzie jedynym motocyklem adventure o pojemności 125 cm3 w segmencie premium. Honda ma wprawdzie MSX125, ale trudno uznać ten model za należący do klasy adventure. Podobne jednoślady mają na przykład Junak i Romet.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę