tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najlepsza odzież i protektory do off-roadu. LEATT ubierze cię od stóp do głów!
NAS Analytics TAG

Najlepsza odzież i protektory do off-roadu. LEATT ubierze cię od stóp do głów!

Autor: Artykuł sponsorowany 2020.04.06, 09:37 Drukuj

Leatt Protectives to nie tylko cenione elementy ochrony biernej – kołnierze, zbroje i ortezy. Oferta tej marki obejmuje także kurtki, kaski, buty, rękawice, słowem… wszystko, czego potrzebujesz do motocyklowej aktywności!

Przygoda zaczyna się tam, gdzie kończy się droga – twierdzą motocykliści. Leatt podąża śladem tej idei. Oferta firmy skonstruowana jest tak, by dostarczyć poszukiwaczom przygody wszystko, co może być im potrzebne do jazdy w najtrudniejszych warunkach, z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa i świetnej wentylacji. Chyba każdy, kto jeździ w offroadzie – czy to uprawiając sport, czy podróżując na krańce świata, zetknął się zapewne z produktami Leatt Protectives.

Dzieje się tak dlatego, że produkty te są benchmarkiem w swoim segmencie. Po wypróbowaniu wielu innych elementów ochrony, motocykliści decydują się na Leatta i zostają przy nim. Firma, by zaspokoić oczekiwania swoich wiernych użytkowników, oferuje nie tylko kołnierze, ortezy, czy akcesoria związane z ochroną bierną. W ofercie znajduje się wszystko, co niezbędne, by bezpiecznie ubrać się na motocykl.

Kurtki, buty, protektory

Od początku XXI w., kiedy to Chris Leatt zaprojektował swój pierwszy protektor karku, cel był tylko jeden – uczynić jazdę po bezdrożach tak bezpieczną, jak to tylko możliwe. Już wkrótce idee twórcy marki okazały się strzałem w dziesiątkę – w 2006 roku rozwiązania Leatta zrobiły furorę na targach EICMA. Każdy motocyklista chciał mieć kołnierz tej marki. W 2013 roku Cyril Despres podczas walki o zwycięstwo w Dakarze, używał protektora karku GPX, a także zbroi i bukłaka Leatt. 

Obok znakomitych, sprawdzonych przez tysiące motocyklistów zbroi, ortez i innych protektorów, Leatt ubierze cię dosłownie we wszystko czego potrzebujesz do jazdy. Od koszulek do motocrossu, przez lekkie kurtki do codziennej jazdy, aż do zaawansowanych kompletów enduro, w których wyprawa na koniec świata będzie tylko wycieczką. 

Potrzebujesz czegoś uniwersalnego, w czym mógłbyś pośmigać w terenie, a jednocześnie używać w drodze do pracy? Leatt GPX 4.5 Lite to lekka kurtka terenowa, wodoodporna i oddychająca (10.000mm/10.000g/m²), wykonana z elastycznego materiału softshell z dużymi szczelinami wentylacyjnymi, odpinanymi rękawami i wzmocnieniami Brush Guard w okolicy łokci. Można jej używać ze zbroją i kołnierzem Leatt. 

Wybierasz się na wyprawę do Kirgistanu? Tu przyda się GPX 5.5 Enduro – wyprawowa kurtka przygotowana na najtrudniejsze warunki. Bez problemu zastosujesz do niej zarówno zbroję, kołnierz, jak i bukłak na wodę, który schować możesz do specjalnie zaprojektowanej do tego kieszeni. 

Wytrzymały, odporny na wodę i zabrudzenia materiał ochroni cię przed deszczem, a odpinane rękawy ze wzmocnieniem Brush Guard pozwolą na dodatkową wentylację w wysokich temperaturach. 

W najdalszą podróż warto wyposażyć się w najbezpieczniejsze buty. Leatt GPX 5.5 posiadają regulowany system FlexLock, który niezawodnie chroni stawy, redukując przeciążenia – działające na kostkę aż o 37%, a na kolano o 35%.  Buty zapewniają także precyzyjne wyczucie ramy, dźwigni zmiany biegów i tylnego hamulca, co z pewnością sprawi, że poczujesz się pewniejszy na swojej maszynie.

Uzupełnieniem będzie topowy model gogli - Velocity 6.5, które wyposażone są w kuloodporną szybkę, z systemem Anti-Fog, zapewniającą szeroki kąt widzenia - aż 170 stopni! Wielowarstwowa, wymienna gąbka zadba o idealne dopasowanie do twarzy, zaś wykończony od wewnątrz silikonem pasek (o szerokości 50 mm) dopilnuje, aby Twoje gogle zawsze pozostały na swoim miejscu. 

Jedną z głównych zalet modelu 6.5 jest system łatwej wymiany szybki - wystarczy otworzyć zatrzaski, wypchnąć szybkę i włożyć nową. 

Gogle pasują do wszystkich modeli kasków dostępnych na rynku i powalają estetyką. 

Wszystko, co potrzebne motocykliście

Oferta Leatt Protectives obejmuje także szeroki wybór kasków enduro i motocross, gogli, rękawic, bielizny termoaktywnej, a nawet odzieży codziennej. Wszystkie te produkty zaprojektowano z myślą o motocyklowej aktywności w terenie. Każdy z nich jest wykonany z dbałością o szczegóły. W odzieży Leatt Protectives możesz w pełni oddać się swojej motocyklowej pasji. 

Więcej informacji o odzieży motocyklowej Leatt Protectives znajdziesz na stronie www.leatt.com oraz shop.olekmotocykle.com

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę